Богословська вийшла із ПР і оголосила про намір стати президентом

Член Партії регіонів Інна Богословська оголосила про вихід з партії: вона претендує на посаду глави держави.

Член Партії регіонів Інна Богословська заявила про свій вихід з партії та намір балотуватися на посаду президента.

"Я приймаю відповідальне рішення: я виходжу з Партії регіонів і оголошую про свій намір перемогти на президентських виборах 2010 року в Україні. Я розпочинаю боротьбу, щоб стати президентом України з метою забезпечити державі роботу, порядок і віру", - йдеться у її заяві, поширеній прес-службою 25 травня.

Вона наголосила, що стратегія розвитку України створена і обґрунтована її командою ще чотири роки тому. Серед основних її цілей - "державний нейтралітет і гарантії безпеки, розвиток внутрішнього ринку і національного виробництва, ставка на освіту та активну соціальну політику".

Богословська вважає, що "криза змушує нас сконцентруватися на трьох цінностях: робота, порядок і віра".

"Активна участь держави у забезпеченні зайнятості населення, державні гарантії гідної зарплати кожного, хто готовий працювати, підвищення продуктивності праці та створення нових робочих місць під державні замовлення – першочергові завдання нової влади", - зазначила політик.

"Питання: "Хто винен?" – питання вчорашнього дня. Президентські вибори 2010 року повинні дати відповідь на питання: "Що робити?" Саме стратегічні питання зовнішньої і внутрішньої політики, безпеки, прав і свобод громадян мають входити до сфери відповідальності президента", - підкреслила Богословська.

Вона зауважила, що головними завданнями нового президента є "домогтися відповідальності влади за зловживання і корупцію", а також "повний бюджет, чистота і благоустрій будинків та шляхів".

Нагадаємо, президентські вибори в Україні мають відбутися 17 січня 2010 року. Згідно з даними соціологічних досліджень, основними претендентами на крісло глави держави є прем'єр Юлія Тимошенко, лідер опозиційної Партії регіонів Віктор Янукович та екс-спікер ВР Арсеній Яценюк.

Про своє бажання взяти участь в перегонах заявив головний "націоналіст", лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, а також співголова Ради інвесторів при Кабінеті міністрів Сергій Тігіпко, якого висуне Трудова партія (що входить до Блоку Литвина).

Чинний президент Віктор Ющенко може стати одним з аутсайдерів перегонів.

Читайте також:

Янукович зізнався, що не припиняє домовлятися з Тимошенко

Націоналісти висунули Тягнибока в президенти

Ющенко готовий піти на будь-які домовленості

Тимошенко йде в президенти і радіє, що вибори "на носі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: