Богословська кличе Тимошенко в суд

Кандидат у депутати від ПР Інна Богословська направила "відкритий лист" до Юлії Тимошенко.

Кандидат у депутати 6 скликання від Партії регіонів Інна Богословська направила "відкритий лист" до лідера БЮТ Юлії Тимошенко.

Його текст оприлюднено на персональному сайті Богословської.

Інна Богословська
УНІАН
Інна Богословська хоче вияснити стосунки з Юлією Тимошенко в суді
"Настав момент істини, Юліє Володимирівно!", - починає вона. "18 вересня я оприлюднила низку фактів із Вашої біографії. Це була всього лише систематизація загальновідомої інформації. Але цього виявилося достатньо, щоби викликати у Вас істерику, яка вилилася у судовий позов проти мене", - пише Богословська.

За її словами, паралельно Тимошенко "влаштувала справжню інформаційну істерику, побудовану на абсолютній брехні".

"Даремно Вам здавалося, що на мене вплине та купа лайна, яку Ваші технологи намагалися вилити через підконтрольні ЗМІ. Це лише тішить мене, бо є черговим доказом справедливості обнародуваних фактів про Вашу брудну сутність", - сказано в листі.

"Можливо Ви настільки захопилися своїм "білим образом", що забули, як Вас затримували на митниці у Запоріжжі із великою кількістю незадекларованої валюти? Може Ви справді вірите, що не мали нічого спільного із Павлом Лазаренком? Якщо так, то Вам неодмінно треба виявити залишки гідності і прийти сьогодні до суду, щоби побачити докази і освіжити власну пам’ять", - заявляє Богословська.

"Втім, замість того, аби говорити по суті висунутих проти Вас звинувачень, Ви знову вдаєтесь до підміни понять і відвертої брехні. Ви захопилися, наприклад, маніпуляціями навколо призначення судового засідання. Волаючи, що Богословська не з’являється до суду, Ви приховуєте, що Богословську дивним чином "забули" повідомити про його час і місце", - звертається вона до лідера БЮТ.

Юлія Тимошенко
УНІАН
Юлія Тимошенко вважає звинувачення проти себе безпідставними
За словами Богословської, "знаючи історію призначення суддів до Окружного адміністративного суду Києва, та знаючи про симпатії окремих суддів до БЮТ, ми навіть не розраховуємо на чесне рішення".

"Ми вже заявили відвід судді, яка заглядає в очі Вашим представникам. Ми зробимо це ще раз", - запевняє Богословська.

"Напевне, Ви сподівались отримати рішення без нашої участі. Але, випадково дізнавшись про призначення справи, нам вдалося зламати Ваші плани і сьогодні вже я викликаю Вас прийти до суду за Вашим позовом до мене. І розповісти, що Ви справді не робили того, про що свідчать документи, книги, українська і світова преса, свідки", - пише Богословська.

За її словами, "незалежно від того, чи знайдуться у цьому суді чесні судді, ми долучимо до справи докази нашої правди".

Водночас, прес-служба Партії регіонів анонсує засідання суду за позовом БЮТ до Богословської, що призначене на понеділок, 24 вересня, на 10:00 і запрошує представників ЗМІ "для висвітлення зазначеного заходу".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: