Богословська: офіцерам СБУ й прокурорам соромно дивитись мені в очі

Богословська обурена тим, що СБУ заборонила розміщувати в Криму її "антидержавницькі" білборди.

Народний депутат Інна Богословська заявляє, що її не викликали ні в СБУ, ні в прокуратуру з приводу звинувачень у сепаратизмі.

"Тому що будь-якому офіцерові СБУ або прокуророві буде соромно мені дивитися в очі", - сказала парламентар і додала: "Мені передавали і з СБУ, і з прокуратури привіти мої друзі. Говорили: "Інна, ти не думай, ми ж не ідіоти, ми навіть не збираємося нічого робити". Всі розуміють, що їхній керівник - дилетант".

Богословська обурена тим, що СБУ заборонила розміщувати в Криму її "антидержавницькі" білборди. "На підтвердження своєї правоти я можу сказати, що за весь час цієї епопеї ніхто мене не викликав ні в СБУ, ні в прокуратуру, тому що будь-якому офіцерові СБУ або прокуророві буде соромно мені дивитися в очі. Я заслужений юрист України", - наголосила вона.

Депутат додала, що "Наливайченко крім того, що не працював раніше в спецслужбах, ще й не юрист. Коли він так завзято розмахував мечем, посилаючись на ст.110 Кримінального кодексу, він, вочевидь, навіть полінувався її прочитати, а може, прочитав, але не зрозумів через іншу освіту".

За словами Богословської, "стаття передбачає покарання за заклики до зміни території або кордонів способом, що суперечить Конституції. Якби я з білбордів закликала дати Севастополю статус російсько-української території без референдуму або без рішення Верховної ради, оскільки в Конституції чітко прописано, яким чином можуть вирішуватися ці питання, тоді, природно, мене могли б залучити до відповідальності за заклики до зміни території".

Народний депутат стверджує: "Склад злочину в даному випадку - це саме спосіб, що суперечить Конституції. Ні про які способи, що тим більше суперечать Конституції, на білбордах і в моїх виступах не було мови".

Нагадаємо, СБУ звернулася до Генпрокуратури з вимогою порушити кримінальну справу проти депутата Інни Богословської за заклики до надання Севастополю статусу спільної українсько-російської території.

СБУ розцінює такі заяви як порушення територіальної цілісності України. Відповідна стаття Кримінального кодексу передбачає покарання до 12 років в’язниці.

Читайте також:

СБУ заборонила проросійські біг-борди у Севастополі й Сімферополі

СБУ хоче посадити Богословську на 12 років

Академію СБУ хочуть назвати іменем Шухевича

СБУ встановить український прапор у найвищий точці Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: