Богословська порвала свою заяву про складення депутатського мандату

Богословська вважає, що "зараз розвиватиметься псевдоморалістична кампанія", аби змусити її скласти депутатський мандат, оскільки вона вийшла з партії.

Народний депутат від Партії регіонів Інна Богословська не має наміру відмовлятися від депутатських повноважень.
За її словами, після заяви про вихід з фракції вона навіть написала заяву про складення депутатських повноважень, але "вчора цю заяву порвала".

Вона наголосила, що зробила це після того, як побачила "той обсяг бруду, що його вилито в Інтернеті" на її адресу.
Богословська вважає, що "зараз розвиватиметься псевдоморалістична кампанія", аби змусити її скласти депутатський мандат, оскільки вона вийшла з партії.

За словами політика, вона не зробить цього доти, доки не побачить, що "ситуація заспокоїлась" і не буде здійснена "змова між частиною фракцій Партії регіонів і БЮТ".

Богословська наголошує, що зараз у фракції Партії регіонів "є дві групи з розподілу повноважень, з розподілу влади і щодо гарантій безпеки окремим сім`ям", які ведуть переговори з БЮТ про співпрацю і можливість створити коаліцію після президентських виборів.

Водночас вона підкреслила, що "у фракції і Партії регіонів дуже багато людей, які не сприймають можливості таємної змови з низкою представників БЮТ".

"Це не переговори партії в цілому, це переговори декількох частин Партії регіонів і БЮТ про розподіл країни, про розподіл сфер впливу бізнесу", - додала депутат.

Богословська наголосила, що в понеділок письмово звернеться до всіх народних депутатів, аби вони зажадали від керівництва своїх фракцій звіту про ведення переговорів, і "яку Конституцію нам хочуть підсунути і проголосувати в залі".

Вона вважає, що "абсолютна більшість депутатського корпусу не хочуть бути використані як олов`яні солдатики в чиїхось військово-польових іграх".

Богословська наголосила, що на сьогодні лідер Партії регіонів Віктор Янукович "до останнього тримається" і не піддається на агітацію двох груп у партії про співпрацю з БЮТ. При цьому вона додала, що "Януковича можуть дотиснути, хоча він, напевно, найбільша нині скеля на шляху такої змови в Партії регіонів".

Богословська вважає, що Янукович може піддатися на домовленості, "бо якщо раніше це була одна бізнес-група всередині Партії регіонів, то зараз їх дві, і вони дуже потужні".

На уточнююче запитання, про які групи йдеться, Богословська відмовилась відповідати, наголосивши, що не хоче називати жодних прізвищ. Але при цьому вона додала, що "в середині і фракції, і президії Партії регіонів більшість людей є противниками об`єднання Партії регіонів і БЮТ, але вони мовчат".

На думку політика, якщо Партія регіонів і БЮТ все-таки домовляться між собою, це призведе до "масового виходу людей з Партії регіонів".

Нагадаємо, 25 травня народний депутат України Богословська заявила, що припиняє членство в Партії регіонів, і оголосила про свій намір взяти участь у президентських виборах.

Депутат від Партії регіонів Інна Богословська впевнена, що у випадку домовленості ПР і БЮТ левова частка голосів за Віктора Януковича на президентських виборах дістанеться їй.

Читайте також:

Богословська вийшла із ПР і оголосила про намір стати президентом

Януковича не здивував вихід Богословської з партії

Богословська вважає, що відбере більшість голосів у Януковича

Богословську в Раді назвали Інною Геббельсівною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: