Богословська повертається у Партію регіонів

Інна Богословська, яка вийшла з ПР у 2009 році через переговори з Тимошенко, вирішила повернутися до партії.

Депутат Інна Богословська написала заяву про відновлення членства у Партії регіонів, з якої вона вийшла навесні 2009 року.

Богословська уточнила, що протягом останніх трьох тижнів вела переговори з членами президії Партії регіонів.

"Ми вирішили, що сьогодні необхідно об'єднання всіх сильних людей разом. Тому що перед нами стоять величезні завдання і потрібна сильна команда. Тому я написала таку заяву", - пояснила вона.

Своє рішення вийти з Партії регіонів у 2009 році Інна Богословська пояснила тим, що ПР "пішла на поводу у Юлії Тимошенко і тоді мова йшла фактично про конституційний переворот".

"В останньому інтерв'ю... Тимошенко показала, що це просто була її спроба утриматися при владі. Вона розуміла, що програє президентську кампанію. Я була категорично проти цього і все, що можна було зробити в якості члена президії Партії регіонів, щоб цього союзу не було, я зробила. Однак складалася настільки критична ситуація, що потрібно було винести цю тему в публічний простір", - зазначила вона.

При цьому Інна Богословська закликала політиків об'єднатися в ім'я майбутнього країни.

"Зараз не час виходити на всякого роду вільну боротьбу. У країни запасу міцності зовсім небагато залишилося. Якщо ми зараз всі - професіонали, люди, "спотворені" інтелектом, - не зберемося разом, то ми країну програємо. Більше того, всім, кому дорога Україна, потрібно відмовитися від ідеології "якщо ти наш, то всі інші - вороги". Зараз ця ідеологія нас усіх буде тільки руйнувати", - додала вона.

У той же час Інна Богословська не змогла відповісти, коли буде розглянуто її заяву про вступ до Партії регіонів. "Я не можу сказати, оскільки це не від мене залежить", - зазначила вона.

Нагадаємо, Інна Богословська оголосила про вихід із Партії регіонів 25 травня 2009 року. Своє рішення вона тоді пояснила незгодою з "візантійщиною" і "кулуарними домовленостями" між БЮТ і ПР щодо створення широкої коаліції та внесення змін до Конституції.

Читайте також:

Опозиція вимагає віддати Богословську під суд за крадіжку каструль

Богословську звинуватили в крадіжці каструль

Богословська та вихідці з БЮТ і НУ-НС створили нову групу в Раді

Богословська запропонувала саджати довічно за торгівлю наркотиками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: