Богословська та вихідці з БЮТ і НУ-НС створили нову групу в Раді

14 депутатів, які увійшли до складу нової коаліції, створили окрему групу у Верховній раді і запевнили, що будуть підтримувати чинну владу.

14 депутатів Верховної ради, які ввійшли до складу нової коаліції, зокрема Інна Богословська та колишні представники БЮТ і НУ-НС, створили депутатську групу "За конкурентоздатність і реформи".

Про це повідомив позафракційний депутат Ігор Рибаков, який потрапив у ВР, як представник Блоку Юлії Тимошенко. "Хочу повідомити про створення у Верховній раді групи народних депутатів "За конкурентоздатність і реформи". Учора,11 березня, відбулися установчі збори групи. До цієї групи ввійшли 14 народних депутатів України, які в результаті поставили свої підписи під коаліцією "Стабільність і реформи", - сказав він.

Рибаков є координатором депутатської групи, але, зі слів її члена Інни Богословської (позафракційна), всі члени групи мають право виступати від її імені щодо певних питань.

"Сьогодні, слава Богу, парламент повертається до того, що депутат не є "тушкою", а депутат - це єдиний носій делегованого суверенного права українського народу... І для нас усіх, хто підписався за створення групи, депутатів, які ввійшли на персональній основі в коаліцію, найважливіше - бути принциповими й відстоювати ті обіцянки, за якими ми були обрані народними депутатами під час виборів 2007 року", - сказала Богословська.

До складу групи, крім Рибакова й Богословської, також входить депутат Юрій Полунєєв (фракція БЮТ).

Члени новоствореної групи відмовилися назвати поіменно тих депутатів, які також входять до її складу, пославшись на можливість переслідування їх з боку фракцій.

При цьому Богословська зазначила, що в групі всі позафракційні депутати, а також члени фракцій БЮТ і Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона".

Богословська також припустила, що наступного пленарного тижня (30 березня - 2 квітня) всі члени групи будуть сидіти поруч у залі засідань і зможуть оголосити поіменно склад депутатської групи.

Нагадаємо, у четвер, 11 березня, у Верховній раді було оголошено про формування нової коаліції "Стабільності і реформ", до якої увійшли 235 нардепів. До більшості увійшли Партія регіонів, Блок Литвина, Компартія, позафракційні депутати та представники фракцій БЮТ і НУ-НС, імена яких не були названі.

Разом із тим, в той же день за призначення нового уряду, крім названих учасників коаліції, голосували також семеро представників БЮТ (Володимира Каплієнка, Григорія Омельченка, Юрія Полунєєва, Ігоря Савченка, Віталія Барвіненка, Геннадія Задирка, Олега Черпіцького) і десять представників НУ-НС - Юрій Бут, Станіслав Довгий, Давид Жванія, Іван Плющ, Володимир Поляченко, Віктор Шемчук, Сергій Василенко, Олександр Клименко, Олександр Омельченко, Ігор Палиця.

Читайте також:

Західні ЗМІ: прем'єром України став "похмурий тип", який поховав помаранчеве майбутнє

Рада призначила новий уряд: список міністрів

Рада оголосила про створення нової коаліції

ВідеоБогословська та вихідці з БЮТ і НУ-НС створили нову коаліцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: