Богословська: Тимошенко відродила газову корупцію

Глава профільної парламентської ТСК Інна Богословська стверджує, що Юлія Тимошенко намагається незаконно контролювати газовий ринок України.

Глава тимчасової слідчої комісії Верховної ради з газових питань Інна Богословська стверджує, що прем'єр Юлія Тимошенко створила в Україні корупційну газову схему на кшталт "Єдиних енергетичних систем України" (ЄЕСУ).

Про це вона заявила сьогодні, 6 лютого, на брифінгу у Верховній раді.

За її словами, ЄЕСУ "вважалася найбільш корумпованою схемою 90-х років" і нею керувала Юлія Тимошенко.

Богословська стверджує, що деякі люди, які працювали в ЄЕСУ, зараз займають високі державні посади. Серед них вона назвала голову Контрольно-ревізійного управління Миколу Сивульського, який, за її словами, навіть відсидів у в'язниці за злочини, допущені ним під час роботи в "Єдиних енергетичних системах", а також "жіночку з ЄЕСУ", яка зараз працює бухгалтером "Нафтогазу".

Нагадаємо, під час сьогоднішнього звіту Богословської про роботу ТСК вона заявила, що комісія дійшла висновку про те, що українська влада свідомо спровокувала газову війну з Росією.

"Фактами доведено, що це була скоординована діяльність зі зриву контракту і провокації газового конфлікту українською стороною. І ми будемо звертатися до генпрокуратури порушення кримінальних справ", - сказала вона.

Також вона стверджує, що підписані з Росією газові контракти не вигідні для України.

В той же час, Верховна рада відмовилася ухвалити цей звіт Тимчасової слідчої комісії - за нього проголосували лише 192 депутати при 226 необхідних.


Читайте також:

Тимошенко наказала відібрати газ у RosUkrEnergo

Рада відмовилася засудити газові контракти з РФ

6 лютого - останній день, коли Україна має заплатити за російський газ

ВідеоБогословська: Тимошенко відродила газову корупцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: