Богословська: треба зупинити повернення кримських татар на батьківщину

Кандидат у президенти Інна Богословська вважає, що, намагаючись розв'язати проблему "окремо взятої групи", влада "не вважає за людей" решту населення Криму.

Народний депутат Інна Богословська, яка має намір балотуватися в президенти, пропонує на деякий час припинити процес повернення кримських татар до Криму для розв’язання існуючих проблем цього й інших народів.

Зокрема, на прес-конференції в Сімферополі вона сказала: "Давайте приймемо чесне рішення, що ми, умовно, на три роки припиняємо репатріацію, і за ці три роки наводиться порядок".

Богословська висловилась за "повну інвентаризацію реального кримськотатарського населення в Україні". "Ми не знаємо ні чисельності, ні ареалу проживання, ні умов, в яких живуть ці люди, ні того, що держава зробила для них і чого не зробило", – сказала політик.

Вона наголосила, що якщо проблеми не вирішувати, то вони нагромаджуватимуться і, зрештою, призведуть до вибуху ситуації в Криму.

"Замість того, щоб розв’язувати проблему, ми їх нагромаджуємо, посилюємо, і з тих проблем, які нормально, елементарно можуть бути розв’язані, ми створюємо конфліктне поле, яке зрештою вибухне", – заявила народний депутат.

Богословська додала, що влада України має захищати має права і розв’язувати проблеми не тільки кримських татар, а й жителів автономії інших національностей.

"Якщо тоді (у 1944 році) кримських татар звідси виселили і людьми не вважали, то зараз не мають за людей не решту всієї частини населення, намагаючись розв’язати проблему окремо взятої групи. Так не можна! Треба вирішувати всі проблеми разом", – наголосила вона.

Нагадаємо, що президент Віктор Ющенко доручив Генеральній прокуратурі та СБУ розглянути питання про порушення кримінальної справи за фактом незаконного виселення у 1944 році кримськотатарського народу та інших народів, які проживали в Криму. Нині СБУ проводить дослідчу перевірку фактів незаконного виселення кримських татар та інших народів, як проживали на території Криму.

Читайте також:

Богословську і Чорновола позбавили депутатських мандатів

СБУ взялася за депортацію кримських татар

Кримські козаки зібралися на боротьбу з вірменами

Соціалісти пророкують появу незалежної кримсько-татарської республіки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: