Богословська вважає, що відбере більшість голосів у Януковича

Інна Богословська впевнена, що виборці не пробачать Віктору Януковичу об'єднання з БЮТ і масово віддадуть свої голоси за неї.

Депутат від Партії регіонів Інна Богословська впевнена, що у випадку домовленості ПР і БЮТ левова частка голосів за Віктора Януковича на президентських виборах дістанеться їй.

На зауваження в інтерв'ю журналу "Фокус" про те, що йдучи на президентські вибори вона стає конкурентом скоріше Януковичу, ніж Юлії Тимошенко, Богословська відповіла:
"Це не так. Насправді, якщо буде домовленість між БЮТ і Партією регіонів, я переконана, що левова частка голосів Януковича буде в мене. Це будуть люди, які не пробачать партії, що їхні інтереси залишають десь осторонь".

Разом з тим, Богословська заявила, що їй немає резону заходити на електоральне поле Партії регіонів, "яка може бути партнером на наступних парламентських виборах".

"Нам же коаліцію потрібно буде створювати, тому що з цим парламентом користі не буде", - додала вона.

Крім того, Богословська заявила, що "за останніми соціологічними даними 53% виборців ні за яких умов не проголосують за першу трійку – Ющенко, Янукович і Тимошенко".

"І особисто в мене підтримка зараз величезна. Я ніколи не говорила про це, я командна людина, але в мене другий рейтинг у партії", - похвалилася вона.

На питання, чи підтверджує її вихід з партії те, що співвідношення шансів на союз Партії регіонів і БЮТ, яке Борис Колесніков оцінював як 50 на 50, змінилося вбік збільшення, Богословська сказала:

"Значно змінилося. Я думаю, що буду першою людиною, що рішуче вийде з партії і скаже, щоб народ зрозумів, що йому готують".

"БЮТ заявляв і записав це в програмі, що ні за яких умов не піде на коаліцію з Партією регіонів. Тепер же порушує цю обіцянку. І Ющенко вже ніяк не зможе перешкодити цьому неподобству", - попередила депутат.

На питання про те, чому "Регіони" і БЮТ не домовилися раніше, хоча переговори йшли давно, Богословська сказала: "Головним фактором домовленостей, які не відбулися, був Янукович".

"У мене, якщо чесно, величезна кількість претензій до нього, тому що в деяких ситуаціях він міг діяти більш рішуче. Поки він інтуїтивно розуміє, що цього робити не можна. Але якщо його зламають, ми це одержимо. Зараз він заручник, безумовно. Це гра проти нього. Я в цьому переконана", - додала вона.

Нагадаємо, 25 травня Інна Богословська заявила про вихід з Партії регіонів та намір балотуватися на посаду президента України.

"Я розпочинаю боротьбу, щоб стати президентом України з метою забезпечити державі роботу, порядок і віру", - заявила вона.

Читайте також:

Богословська вийшла із ПР і оголосила про намір стати президентом

Януковича не здивував вихід Богословської з партії

Янукович зізнався, що не припиняє домовлятися з Тимошенко

Богословську в Раді назвали Інною Геббельсівною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: