Богословська звинувачує бютівця в корупції

Інна Богословська наполягає на причетності Антона Яценка і членів його сім`ї до корупційної діяльності Тендерної палати.

Інна Богословська та Антон Яценко
УНІАН
Конфлікт Інни Богословської та Антона Яценка перейшов на особистісний рівень.
Кандидат в народні депутати від ”Партії регіонів”, заступник міністра юстиції Інна Богословська наполягає на достовірності інформації про причетність Антона Яценка і членів його сім`ї до діяльності ТПУ.

Як доказ сьогодні на прес-конференції вона продемонструвала копії документів, наданих Мін’юстом, які нібито свідчать про те, що в 2005-2006 роках Антон Яценко та інші особи заснували ряд громадських організацій, які створили Тендерну палату України, і комерційних структур, ”які мали гроші від діяльності ТПУ”.

Інна Богословська заявила, що немає жодних підстав сумніватися в достовірності копій документів, одержаних в Мін’юсті. Відповідаючи на репліку журналіста, який пригадав про нещодавній скандал навколо Мін’юсту і партії ”ПОРА”, вона наголосила: ”Йдеться ж не про одну партію і не про одні засновницькі документи... Це більше, ніж 70 структур”. До цих структур, за інформацією Мін’юсту, має стосунок Антон Яценко.

Своєю чергою, сам Антон Яценко, який залишився на прес-конференції Інни Богословської, назвав представлені нею документи "липою". Він знову запропонував своєму опонентові парі - той, хто програє суд, відмовляється від депутатського мандата. 

Антон Яценко вимагає спростування оприлюдненої Інною Богословською інформації про те, що він нібито є співзасновником фірм, через які відмивалися кошти Тендерної палати. Він також вимагає компенсації морального збитку в розмірі 100 тис. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: