Богословську в Раді назвали Інною Геббельсівною

Звіт ТСК з розслідування стану функціонування української ГТС закінчився скандалом у Верховній раді.

Сьогодні, 20 березня, з трибуни Верховної ради голова Тимчасової слідчої комісії з розслідування стану функціонування газотранспортної системи та забезпечення газом споживачів у 2008-2009 роках Інна Богословська звинуватила уряд та провладну коаліцію в укладанні невигідних контрактів з "Газпромом", які можуть призвести до важких економічних наслідків в Україні.

Про це вона сказала в рамках звіту ТСК, проте сам звіт не представила, оскільки, за її словами для цього їй потрібно було б хоча б 30 хвилин, а їй виділили лише 10. Свій звіт вона назвала "Злочин і кара".

За її словами, останній борг "Нафтогазу" перед "Газпромом" розміром у 2 млрд. доларів був погашений за рахунок додаткової емісії грошей Національним банком, а також збільшенням статутного капіталу Укрексімбанку та Ощадбанку. За її словами, такі рішення можуть мати катастрофічні наслідки.

Після виступу Богословської один з депутатів БЮТ спробував поставити їй запитання і одразу ж звернувся до неї "Інна Геббельсівна" (Богословську звати Інна Германівна).

Спікер Володимир Литвин одразу ж перебив "бютівця" з вимогою утримуватися від таких висловлювань, проте він продовжив говорити і під кінець запитання знову ж назвав доповідачку "Інна Геббельсівна".

Проте сама Богословська в боргу не залишилася – вона згадала свою бабусю, яка любила говорити – "там, де в людей сором, у вас щось виросло".

Після цього "регіоналка" покинула трибуну, а спікер Литвин вибачився за інцидент.

Читайте також:

Митник Шепітько відкинув усі звинувачення СБУ по "газовій справі"

Україна вмовила Росію скоротити поставки газу

У Тимошенко переконані, що позов "Газпрому" до "Нафтогазу" безперспективний

Богословська вимагає порушити проти Тимошенко кримінальну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: