Бойко: через 10 днів в Україні буде техногенна катастрофа

Юрій Бойко прогнозує Україні техногенну катастрофу через 10 днів.


Екс-міністр палива і енергетики Юрій Бойко заявляє, що "у нас сьогодні є 10 днів, щоб уникнути техногенної катастрофи".

"Ви сьогодні недодаєте в країну 100 млн. кубів газу на добу. Приблизно це якраз те, що споживає велика промисловість. Болгарія, Чехія, Греція, Словаччина і Сербія знаходяться без газу. Це дуже великі проблеми і для іміджу країни і для нашої економіки. Але найстрашніше зараз те, що у нас, у вас, в уряду і у наших колег колишніх залишилося 10 днів для вирішення питання наповнення труби ... У нас сьогодні 10 днів, щоб уникнути техногенної катастрофи", - сказав він.

У свою чергу перший заступник НАК "Нафтогаз" Ігор Діденко відзначив, що в підземних газових сховищах України на сьогоднішній день знаходиться близько 15 млрд. куб. м газу, які належать НАК "Нафтогаз". "Немає сьогодні техногенної катастрофи і техногенної проблеми в ГТС", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Тимошенко запевнила, що Україні вистачить на рік того газу, який знаходиться у сховищах. "Зараз газ в Україну не поступає, але ми вперше закачали в сховища такий об'єм газу - і цей газ належить державній структурі - що його вистачить на рік", - сказала вона.

Читайте також:
Європа послухалася Росію та купить Україні трохи газу
Тимошенко створила власну "газову лінію"
Путін домовився з Меркель влаштувати Україні перевірку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: