Бойко: Тимошенко захищає інтереси Медведчука

Юрій Бойко вважає, що причиною зриву газових переговорів стало лобіювання Юлією Тимошенко інтересів FKRtt Universal Swissland.

Екс-міністр палива і енергетики, народний депутат України Юрій Бойко вважає, що справжньою причиною зриву українсько-російських газових переговорів стало лобіювання прем`єр-міністром Юлією Тимошенко інтересів комерційної структури FKRtt Universal Swissland, фактичними власниками якої є Віктор Медведчук та Ігор Бакай.

Про це Бойко сказав у бесіді з журналістами сьогодні в Києві.

"Компанія FKRtt Universal Swissland належить Віктору Медведчуку і Ігорю Бакаю. Прем`єр-міністр лобіювала підписання контракту між російською стороною і цією компанією на експорт з території РФ 4,5 млрд. куб. м газу в першому кварталі. Саме тому виплата газових боргів так довго затягувалася урядом України, як і переговорний процес в цілому", – сказав Бойко.

За словами народного депутата, відмова російської сторони від підписання контракту з FKRtt Universal Swissland і призвела до ескалації газового конфлікту між Росією і Україною.

Разом з тим Бойко назвав "абсурдними" звинувачення Тимошенко в причетності до зриву переговорів з постачання російського газу до України.

"Якщо переговори відбуваються стійко, їх неможливо зірвати. Що це за прем`єр-міністр, домовленості якого, за її словами, можуть зірвати двоє опозиційних депутатів і один бізнесмен?" - сказав Бойко і додав: "Я вважаю, що прем`єр-міністр, який вигадує абсурдні виправдання власної безпорадності й некомпетентності, не потрібний Україні. Це позиція нашої фракції та партії".

"У країні через брак газу зупинилися 23 найбільших промислових підприємства, які в сумі виробляють 50% ВВП. Майже 2 мільйони їх співробітників фактично втратили роботу. Зупинено теплопостачання ряду міст і цілих регіонів. Уряд, який допустив це, не має права залишатися при владі", - заявив Бойко, який є заступником голови Партії регіонів.

Він зазначив, що за 14 днів газового конфлікту Україну в очах європейців "перетворили на Сомалі з газовими піратами, де панує хаос, беззаконня і безвладдя". Це завдало колосальної шкоди репутації країни.

Також Бойко відкинув звинувачення Тимошенко в причетності до компанії RosUkrEnergo. "Я не маю відношення до RosUkrEnergo", - сказав він.

Читайте також:
Росія свідомо заважає Україні прокачувати газ в Європу
RosUkrEnergo скупило облгази
Тимошенко: Україні давали газ по 235 доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: