Бокого позбавили "Сільських вістей"

Господарський суд Києва прийняв рішення заборонити випуск газети “Сільські вісті Івана Бокого”.

Господарський суд Києва прийняв рішення заборонити випуск газети “Сільські вісті Івана Бокого”.

Про це повідомив кандидат у народні депутати від блоку “Наша Україна – Народна самооборона”, головний редактор газети “Сільські вісті” Іван Сподаренко, слова якого цитує прес-служба НУ-НС.

Іван Бокий
УНІАН
Назву газети Івана Бокого визнали, по суті, плагіатом.
За даними Сподаренка, 13 вересня до Господарського суду Києва було подане клопотання про заборону Івану Бокому видавати, розповсюджувати та друкувати газету зі словосполученням у назві “Сільські вісті” та заборону здійснювати доставку, пересилання та розповсюдження газети “Сільські вісті Івана Бокого”.

“Після відлучення колективом “Сільських вістей” Бокого від газети він разом з Морозом вирішив випускати свою газету, вкравши нашу назву, і намагався паплюжити політику “Сільських вістей”, - пояснив Сподаренко.

Він повідомив, що з 1 по 7 вересня 2007 року передплатники “Сільських вістей” отримували на свою адресу “Сільські вісті Івана Бокого”, що ставило під реальну загрозу ділову репутацію, ім’я та довіру читачів та передплатників до “Сільських вістей”.

“З метою запобігання порушенню прав власності, Господарський суд заборонив вчиняти будь-які дії, пов’язані із доставкою, пересиланням та розповсюдженням газети Бокого, та заборонив “Укрпошті” доставляти, пересилати та розповсюджувати цю газету”, - підкреслив Сподаренко.

“Чи підкоряться Мороз і Бокий цьому рішенню суду, чи ні, залежить від їх совісті”, - підсумував він.

На сайті НУ-НС також оприлюднено копію ухвали Господарського суду міста Києва.

Іван Сподаренко
Іван Сподаренко залишився єдиним головним редактором "Сільських вістей" (Фото: spu-ua.sbn.bz)
Як повідомлялося, перший номер газети ”Сільські вісті від Івана Бокого”, логотип якої практично ідентичний логотипові газети ”Сільські вісті”, вийшов 4 вересня ц.р.
У зверненні Бокого до читачів йшлося, що ”відколи газету ”Сільські вісті” привласнив і на гроші передплатників та надходження від реклами став мільйонером Іван Сподаренко, лінія ”Сільських вістей” круто змінилася. Колись активний борець із кучмівським режимом, газета пішла на службу до тих же олігархів, які просто змінили хазяїна…”.

”Віддані мої читачі запропонували мені бодай на вибори організувати випуск кількох накладів правдивих ”Сільських вістей від Івана Бокого”, - зазначав соціаліст.

На першій шпальті видання також містилося звернення голови СПУ Олександра Мороза.

У вихідних даних газети зазначалося, що свідоцтво про реєстрацію КВ №13011-1895Р видане Міністерством юстиції України 28 серпня 2007 року, видавець – КП ”Редакція газети СПУ ”Товариш”. Тираж – 1 мільйон примірників.

Коментуючи появу видання, міністр юстиції Олександр Лавринович сказав, що ”в нашій країні будь-який громадянин може заснувати газету. Таке право має і Іван Бокий. Наскільки правомірне використання логотипу газети ”Сільські вісті”, нехай вирішує суд”.

Як відомо, член фракції Соціалістичної партії у ВР V скликання, голова редакційної ради газети ”Сільські вісті” Іван Сподаренко увійшов до виборчого списку ”Народної самооборони”, а згодом – блоку ”НУ-НС”.

Раніше Іван Бокий входив до редколегії ”Сільських вістей”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: