Болгарія спростила візовий режим для українців

Візи у Болгарію для українців тепер будуть видаватися протягом 10 календарних днів після надходження заяви та документів.

4 червня міністерство закордонних справ Болгарії видало розпорядження про введення заходів для полегшення візового режиму для громадян України, а також Росії, Білорусі та Молдови.

Як повідомила прес-служба МЗС Болгарії, заходи вводяться для залучення туристів з цих країн. Візи для організованих туристів будуть видаватися протягом 10 календарних днів після надходження заяви та документів (нинішній термін - від 10 до 30 днів).

Особам, які беруть участь у міжнародних молодіжних спортивних і культурних заходах, будуть видаватися безкоштовні візи.

Безкоштовними будуть також візи для учнів і викладачів, які здійснюють поїздки з метою навчання, для наукових працівників, представників громадських (некомерційних) організацій у віці до 25 років, що приймають участь у семінарах, конференціях, спортивних і культурних заходах.

Такі ж візи будуть оформлятися учасникам програм культурного, наукового, спортивного обміну, організованих містами-побратимами.

Нагадаємо, з 18 липня 2008 Болгарія ввела спрощений режим транзитного проїзду через територію Болгарії для іноземців, які потребують візу для в'їзду в цю країну.

Читайте також:

Україна скасувала візи для хорватів

З 4 червня США збільшили вартість в'їзної візи

Українцям стали рідше відмовляти у шенгенських візах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: