Бомбосховища у Харкові: скільки їх у місті та в якому вони стані

Дата публікації
Перегляди
4558
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бомбосховища у Харкові: скільки їх у місті та в якому вони стані

Фото: pixabay.com

У Харкові підрахували кількість укриттів та оцінили їхній стан.

У Харкові проінспектували бомбосховища, порахували та оцінили їхній стан.

Про це повідомили на сайті міськради.

За словами заступника начальника Департаменту із взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Віктора Широкого, у місті є 4 тисячі 200 найпростіших укриттів. Вони розміщуються у житлових будинках Харкова.

"Йде процес розчищення і підготовки найпростіших укриттів – підвальних приміщень. Останнім часом ця робота активізувалася як самими мешканцями будинків, так і КП "Жилкомсервіс", на балансі якого вони перебувають", - зазначив Віктор Широкий.

Фото: Харківська міська рада

За його словами, прості укриття розраховані на перебування людей від 1 до 4 годин.

Також у місті є понад 300 захисних споруд цивільного захисту. Також є споруди подвійного призначення – метрополітен, підземні паркінги та переходи, де можна сховатися у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Загалом в укриттях усіх типів може розміститися понад 1,5 млн жителів міста.

Дізнатися, де є найближче укриття, можна в районних адміністраціях, КП "Жилкомсервіс" та КП "МІЦ". Також у місті створили онлайн-карту з відповідними адресами, дані на якій постійно оновлюються.

Нагадаємо, що влада Києва створює штаб територіальної оборони. Система тероборони столиці має бути розгорнута найближчим часом.

Читайте також:

Наступна публікація