Бондаренко: у Тимошенко не більше перспектив очолити Україну, ніж у Сеголен Руайяль – Францію

Директор Інституту української політики зазначив, що головна помилка Тимошенко – це бажання діяти за принципом "Опозиція – це я".

6 червня під час зустрічі з віце-президентом Французького інституту міжнародних відносин Тома Гомаром директор Інституту української політики Кость Бондаренко торкнувся теми діяльності різних політичних сил в Україні.

На запитання про стан справ з опозицією в Україні та щодо перспектив Юлії Тимошенко очолити державу, Бондаренко відповів: "Тимошенко наробила чимало помилок одразу ж після програшу на президентських виборах. Головна її помилка – це бажання діяти за принципом "Опозиція – це я", демонструючи власні амбіції, не визнаючи реалії, що склалися і вимагаючи фактичного підпорядкування їй всіх опозиційних сил України. Біда Тимошенко у тому, що вона, декларуючи захист демократії, ніколи не розуміла демократію і завжди демонструвала свою недемократичність – і в часи роботи прем’єром, і очолюючи власну політичну силу. Тому захист демократії у її виконанні виглядає як профанація – нещиро і непереконливо. Час Тимошенко поступово проходить, їй на п’яти наступають більш молоді політики. І сьогодні я би так оцінив шанси на те, що Тимошенко може стати президентом України у далекому майбутньому: вони не більші, ніж шанси Сеголен Руайяль очолити Францію".

Бондаренко перебуває у Франції з робочою поїздкою.

Читайте також:

Європейські союзники Януковича стали на захист Тимошенко

Вітренко вимагає від влади дати спокій Тимошенко

Тимошенко урізала фінансування своїй партії

Тимошенко: Янукович вважає, що репресіями утримає владу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: