Бондаренко: в праймеріз "Сильної України" Тігіпка включилася уся країна

За словами Костянтина Бондаренка, такий механізм висунення кандидатів від партії у владу - це нове слово "Сильної України" в політичній діяльності.

Народний праймериз партії Сергія Тігіпка "Сильної України" викликав справжній ажіотаж у громадян.

Про це повідомив заступник глави партії "Сильна Україна" Костянтин Бондаренко.

За його словами, з початку акції мобільні пункти "Народний праймеріз" відвідали понад 132 тисячі українців.

"Партія "Сильна Україна" зробила акцент на тому, що громадяни повинні брати участь у формуванні виборчих списків і визначати, хто з членів партії гідний представляти інтереси виборців в структурах влади. І те, що буквально за декілька днів акції більше п'ятдесяти тисяч чоловік проголосували за кандидатів із списків праймеріз, свідчить про те, що люди готові бути активними учасниками виборчого процесу", - відмітив заступник глави партії "Сильна Україна" Костянтин Бондаренко, коментуючи хід акції Народний праймеріз.

За словами політика, такий механізм висунення кандидатів від партії у владу - це нове слово "Сильної України" в політичній діяльності.

"Партія Сергія Тігіпка йде на вибори відкрито. І ми переконані, що тільки таким чином можна робити політику і тільки так можна перемагати на виборах", - підкреслив Бондаренко.

Нагадаємо, участь у внутрішньопартійних виборах беруть 1496 членів "Сильної України". По всій країні працює більше трьохсот мобільних пунктів "Народний праймеріз".

Читайте також:

Тігіпко оголошує праймеріз

Експерт: Тігіпко вирішує проблеми. Хай непопулярними засобами, але публічно

Політолог: Тігіпко зайняв ліберальну нішу в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: