Бондаренко: вибори переносять на весну

Свідченням цього може бути відмова БЮТ від судового оскарження указу президента про переобрання Ради.

Дострокові парламентські вибори можуть перенести на лютий-березень наступного року.

Про це ТСН.ua сказав директор Київського інституту проблем управління імені Горшеніна Кость Бондаренко, коментуючи рішення БЮТ відкликати судовий позов щодо указу Віктора Ющенка про проведення голосування.

Центр приёма граждан «Прозрачный офис»
УНІАН
На думку експерта, президент і прем'єр можуть домовитися і перенести вибори на весну
"Ситуація дійшла до такої точки, коли обидві сторони, і президент, і БЮТ, розуміють, що вони наламали дров. Очевидно, що це (відкликання судового позову - ТСН.ua) перший крок до того, щоб сісти і в нормальній, спокійній ситуації розібратися з тим, що насправді робиться в країні", - вважає політолог.

За його словами, зараз є дані про те, що Віктор Ющенко "готовий відкликати свій указ про вибори, не видавати новий указ". З огляду на це, Бондаренко вважає дії БЮТ "пропозицією нульового варіанту". "Можливо, це перенесення виборів на лютий- березень. Відмова від виборів у грудні, урочиста заява про те, що відмовляються від виборів, це перенесення виборів на весну", - впевнений експерт.

Він додав, що дострокове переобрання парламенту все одно відбудеться, незважаючи на перенесення його дати. "Для того, щоб розв'язати усі суперечності, які існують на сьогоднішній день в парламенті, потрібен новий момент істини", - зазначив експерт.

Нагадаємо, президент Ющенко останнім указом призначив вибори ВР на 14 грудня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: