Борці за права податківців та геїв пройшлися по Хрещатику з маршем "Анти-Йолка"

Учасники акції "Анти-Йолка" - борці за права людини - тримали в руках плакати різного змісту, символіку сексуальних меншин та штучні ялинки.

Флешмоб "Анті Йолка"_9
УНІАН
Флешмоб "Анті-Йолка"
Близько 50 протестуючих зібралися в суботу 11 грудня біля станції метро Хрещатик і пройшли колонами до Майдану Незалежності. Вони несли з собою штучні ялинки, грали на музичних інструментах та скандували з плакатами "Права меншин=права людини".

Учасники акції протесту виступили проти ущемлення прав сексуальних меншин, проти порушення прав людини, прийняття Трудового та Житлового кодексів та пенсійної реформи "Анти-Йолка" повернули "подарунки влади", поклавши їх під головну ялинку країни на Майдані Незалежності в Києві.

Учасники акції тримали в руках банер з написами "Рівність", "Справедливість", "Людська гідність" і плакати: "Борися за соціальні права", "Права не дають, права беруть", "Ні - авторитарному капіталізму".

На Майдані, де триває установка головної ялинки країни, учасники акції кинули під неї ящики з написами "Новий трудовий кодекс", "Житловий кодекс - право стати бомжем", "Відеоспостереження за роботою", які на думку учасників акції символізують "новорічні подарунки влади народу".

За дотриманням громадського порядку під час проведення акції стежили 25 правоохоронців та 15 співробітників спецназу.

Нагадаємо, раніше ВО "Свобода" мала намір 11 грудня біля станції метро "Арсенальна" у Києві провести акцію за традиційні сімейні цінності та проти пропаганди збочень. Активісти збиралися перешкодити акції представників сексуальних меншин, запланованій у цьому ж місці.

Читайте також:

У Києві націоналісти збиралися зашкодити акції геїв, але ті так і не прийшли

Янукович: намети на Майдані демонтували через "новорічну йолку"

Геї підтримали програму Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: