Борг "Київенерго" сягнув 1,4 млрд. грн.

Через борг "Київенерго" перед газопостачальними компаніями в Києві знову понизили тиск газу.

Через борг КМДА перед "Київенерго", який на сьогодні сягнув уже 1,4 млрд. грн., "Київтрансгаз" у вівторок вкотре понизив тиск газу на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, повідомили в прес-службі енергокомпанії. Внаслідок зниження тиску температура теплоносія на ТЕЦ впала із 73°С до 68°С. Зниження тиску газу продовжується через борг АК "Київенерго" перед газопостачальними компаніями, який, у свою чергу, утворився внаслідок небажання Київської міської державної адміністрації компенсувати різницю між тарифом та економічно обґрунтованими витратами на виробництво теплової енергії.

"Таке зниження тиску газу є критичним для роботи ТЕЦ. Подальше обмеження приведе до аварійного відключення блоків. Таким чином, може повторитися ситуація грудня 2008 року, коли кілька днів кияни залишалися без належного опалення і гарячої води", – цитує прес-служба технічного директора АК "Київенерго" Юрія Гладишева.

Нагадаємо, в січні цього року тиск газу на київських ТЕЦ було знижено газопостачальними компаніями вдвічі, внаслідок чого АК "Київенерго" перейшла на використання мазуту для вироблення електричної енергії і частково – теплової.

"Аби підтримати на належному рівні температуру теплоносія, "Київенерго" змушене використовувати мазут, який призначений для виробництва електричної енергії", – додав Гладишев.

Як відомо, ТЕЦ-5 забезпечує гаряче водопостачання і централізоване опалення 2877 житлових будинків, 122 лікувальних установ, 117 дитячих садків, 108 шкіл, 2117 відомств житлових масивів "Харківський", "Позняки", "Осокорки", "Русанівка", "Березняки", "Теремки".

ТЕЦ-6 забезпечує гаряче водопостачання і централізоване опалення 2118 житлових будинків, 62 лікувальних закладів, 159 дитячих садків, 125 шкіл, 1393 відомств житлових масивів "Троєщина", "Лісовий", "Воскресенка", "Оболонь", "Куренівка", "Виноградар", "Поділ".

Читайте також:

У Криму відключають котельні через борги за газ

Замість сплати за газ "Київенерго" придбало мазут

У Києві почали відключати світло та тепло лікарням і школам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: