"Бориспіль" не відправляє і не приймає літаки

Довідкова служба "Борисполя" сповістила, що аеропорт відминив усі рейси літаків і не має гарантії, що відновить їх вже вночі.

Київський аеропорт Бориспіль не буде працювати до третьої години ночі неділі у зв'язку з виверженням вулкана в Ісландії, попіл від якого становить небезпеку для двигунів літаків.

Про це повідомила співробітниця довідкової служби аеропорту в суботу ввечері.  

Раніше в суботу повідомлялося, що аеропорт не буде приймати і випускати літаки до 15:00, пізніше деякі ЗМІ повідомили, що Бориспіль може почати роботу о 18:00, але ця інформація незабаром була спростована. В аеропорту також припускали почати роботу о 21:00.

"На даний момент є повідомлення, що аеропорт не буде працювати до третьої години ночі, (це) як мінімум. Далі інформації немає - все залежатиме від погодних умов", - сказала співрозмовниця.

На сайті аеропорту, який вже став доступний, але не відкривався з ранку суботи, навпроти більшості рейсів, як і раніше, написано "скасовано", але є і рейси з позначенням "очікується".

Наприклад, це рейси Москва-Київ з позначенням "очікується о 22:45" та Ашгабат-Київ, який "очікується о 04:30" вже неділі, 18 квітня. Серед внутрішніх напрямків є рейс Харків-Київ, який "очікується o 23:25".  

Як, повідомлялося раніше, головний аеропорт України закрили через хмари вулканічного попелу над Європою, які паралізували повітряний простір багатьох країн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що хмара вулканічного попелу з Ісландії в найближчу добу може досягти північних і східних областей України.

Крім того, у п’ятницю авіакомпанія "АероСвіт" скасувала низку рейсів в пункти Європи у зв'язку з поширенням над континентом шлейфу вулканічного попелу і введенням обмежень на польоти повітряних судів.

Читайте також:

Продовжено заборону на польоти в небі над Європою

Хаос в аеропортах: вулканічна хмара накрила Європу

"Бориспіль" призупинить роботу через виверження вулкану в Ісландії

Україні поки не страшний ісландський вулкан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: