"Бориспіль" відновить штатний режим роботи до 7:00 31 грудня

На даний час робота аеропорту "Бориспіль" поступово стабілізується.

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" буде функціонувати у штатному режимі, вірогідно, до 7:00 31 грудня: всі вильоти та посадки здійснюватимуться відповідно до розкладу. Про це повідомляє прес-служба Міністерства транспорту та зв'язку.

На даний час робота аеропорту "Бориспіль" поступово стабілізується.

Сьогодні, 30 грудня, з моменту відкриття повітряного руху в аеропорту - з 11:40 до 18:00 службами аеропорту забезпечено 45 вильотів літаків та здійснено 35 посадок.

Станом на 18:00 в накопичувачах аеропорту знаходиться незначна кількість пасажирів, запізнення рейсів яких не перевищує п'яти годин. Водночас через зсув у графіку аероруху в терміналах очікування на реєстрацію перебуває значна кількість пасажирів.

Затримка чартерних рейсів так само зумовлена зсувом графіку.

За дорученням першого заступника міністра транспорту та зв'язку України Василя Шевченка, в аеропорту "Бориспіль" перебуває заступник міністра - голова Державіаадміністрації Олександр Давидов, який на місці контролює ситуацію щодо нормалізації роботи аеропорту.

Нагадаємо, у зв'язку зі складними метеорологічними умовами, які призвели до тимчасової зупинки в роботі міжнародного аеропорту "Бориспіль", було зміщено графік прильоту та вильоту повітряних суден. Зокрема, виникли значні затримки з вильотами літаків.

Читайте також:

Під час посадки у "Борисполі" ще один літак винесло за межі смуги

Аеропорт "Бориспіль" знову закрили

В "Борисполі" пасажири проводять стихійні мітинги

Аеропорт "Бориспіль" припинив роботу через снігопад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: