"Бориспіль" запрацював у штатному режимі

Київський міжнародний аеропорт не відправляє рейси тільки до деяких аеропортів Європи, які досі закриті через виверження вулкана.

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" працює в штатному режимі. На сьогодні не виконуються рейси тільки до тих аеропортів Європи, які закриті, зокрема Парижу, Брюсселю, Дюссельдорфу, повідомила прес-секретар аеропорту Людмила Петрів.

Тим часом авіасполучення в Європі потроху стабілізується. Більшість європейських країн у вівторок вранці почали відкривати свій повітряний простір, закритий на п'ять днів у зв'язку з виверженням вулкана Ейяфьятлайокудль і поширенням хмари попелу в атмосфері.

Як вирішила влада ЄС, рейси будуть вводитися поступово. Очікується, що авіасполучення в повному обсязі відновиться тільки до четверга. Відкриваються аеропорти Австрії, Бельгії, Великобританії, Болгарії, Франції, Італії, Литви, Люксембургу, Нідерландів, Словаччини, Швеції, Швейцарії. До 18:00 до цих країн приєднаються Чехія, Фінляндія та Ірландія.

Служба європейського контролю при цьому наголосила, що окремі повітряні коридори та частини повітряних просторів європейських країн можуть перекриватися в оперативному режимі в залежності від метеоумов.

Читайте також:

Європа відновлює польоти після п'яти днів "повітряного карантину"

Хмара вулканічного попелу закрила 4 з 5 повітряних зон України

На Британію рухається нова хмара вулканічного попелу

ЄС продовжив дію віз для тих, хто не встиг вилетіти з Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: