У "Бориспіль" відмінили прибуття 16 рейсів з країн Європи

Повітряне сполучення у багатьох країнах Європи практично повністю порушено в результаті виверження вулкану в Ісландії.

У міжнародному аеропорту "Бориспіль" у п’ятницю відмінили прибуття чотирьох рейсів з Варшави (Польща), трьох - з Амстердама (Нідерландів), двох - з Парижа (Франція), двох - з Таллінна (Естонія), двох - з Франкфурту (Німеччина), одного - з Дюссельдорфа (Німеччина), одного - з Дортмунда (Німеччина), одного - з Лондона (Великобританія), свідчать дані он-лайн-табло аеропорту за станом на 12:19.

Затримано майже на дев'ять годин два рейси з Амстердама, затриманий на чотири годин один рейс із Франкфурта, затриманий на п'ять годин один рейс з Лондона.

Повітряне сполучення у багатьох країнах Європи практично повністю порушено в результаті виверження вулкану в Ісландії. Заборона на польоти може бути продовжена ще, як мінімум, на два дні.

Авіакомпанії рекомендують пасажирам залишатися вдома і не турбувати зайвий раз своїми дзвінками. В аеропорту "Бориспіль" також затримуються авіарейси до Лондона, Парижу та Амстердаму.

Як повідомила начальник прес-служби аеропорту "Бориспіль" Людмила Петрів, з самого ранку у п’ятницю затримали рейс Київ-Лондон, який повинен був відправиться о 7:20. Майже на півдня спізнюється й рейс до Парижа.

За словами чергового диспетчера терміналу В, ще не відомо - чи зможуть ці літаки піднятися в повітря у п’ятницю.

Британські і французькі авіалінії і зовсім скасували всі рейси, в Україну в тому числі. Тим не менш, у чергах до кас та представництв авіакомпаній люди з розумінням ставляться до повідомлення про скасування або затримки рейсів.

Читайте також:

Похорон Качинського можуть перенести через виверження вулкана

Хмара вулканічного попелу з Ісландії дійшла до Польщі

Виверження вулкана паралізувало авіасполучення в Європі

В Ісландії евакуювали 800 людей через повторне виверження вулкана

ВідеоВиверження вулкана паралізувало авіасполучення в Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: