Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бородянський, Зеленська, Кулеба. Президент оновив склад Ради з питань розвитку "Мистецького арсеналу"

Міністр культури Володимир Бородянський очолив "Мистецький арсенал".

Президент України Володимир Зеленський 13 січня затвердив новий склад Ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал". Головою Ради призначено міністра культури, молоді і спорту України Володимира Бородянського.

Відповідний указ №3/2020 опубліковано на сайті президента України.

"Затвердити новий склад Ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал", - сказано в указі.

Також до складу Ради увійшли дружина очільника держави Олена Зеленська, віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба, урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца й радник президента нардеп Гео Лерос.

Окрім того, відтепер до Ради входять: гендиректорка "Мистецького арсеналу" Олеся Островська-Люта, керівник Державного управління справами Сергій Борзов, письменник Вахтанг Кебуладзе, директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд та гендиректорка Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків Катерина Чуєва.

Згідно з документом, також до Ради увійшли: заступниця генерального директора Національного художнього музею України Ольга Балашова, експерт з музейної справи Зеновій Мазурик, виконавчий директор ГО "Центр економічної стратегії" Гліб Вишлінський, журналіст, культуролог Вадим Карп’як, голова правління ГО "Український центр розвитку музейної справи" Владислав Піоро, вчений-економіст Олександр Пасхавер.

Нагадаємо, раніше глава Мінкульту зазначив, що  від 2020 року буде створено новий державний інформаційно-розважальний телеканал на базі UATV. Він мовитиме двома мовами - українською та російською. Трансляція телеканалу буде лише на окупованих територіях. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції