Справа вбивства Шеремета: Антоненку та Кузьменко вручили обвинувальний акт, Дугарь відмовилася його отримувати

Дата публікації
Перегляди
3713
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Справа вбивства Шеремета: Антоненку та Кузьменко вручили обвинувальний акт, Дугарь відмовилася його отримувати

Фото: Фото з відкритих джерел

Усі троє своєї провини не визнають і вважають справу сфальсифікованою.

Фігурантам справи Шеремета вручили обвинувальний акт. Відтепер троє підозрюваних - музикант і спецпризначенець Андрій Антоненко, дитяча хірургиня Юлія Кузьменко та військова медсестра Яна Дугарь - дістали статус обвинувачених. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дугарь разом з адвокатами прийшла до слідчого прокурора, проте отримувати акт відмовилася. На думку захисту, слідчі не відкрили для ознайомлення всі оригінали експертиз та не врахували всі докази в справі. Тому дії обвинувачення розцінили як незаконні.

Юлія Кузьменко, яку минулого тижня відпустили з в'язниці під домашній арешт, ознайомилася з тридцятьма вісьмома томами справи і вже готується до початку судових засідань. Антоненку обвинувальний акт вручили за ґратами - він у СІЗО вже восьмий місяць.

Справа Шеремета: Антоненко, Кузьменко та Дугарь отримали статус обвинувачених

Справа Шеремета: Антоненко, Кузьменко та Дугарь отримали статус обвинувачених

Наступного тижня Шевченківський суд має призначити дату розгляду справи по суті.

"Зараз буде йти оцінка всіх доказів, допит свідків, буде даватися повний аналіз доказової бази захисту і обвинувачення тому боротьба тільки починається фактично", – каже адвокат Юлії Кузьменко Тарас Безпалий.

Журналіст Павло Шеремет загинув у центрі Києва в липні 2016-го року внаслідок вибуху автомобіля. Антоненка та Кузьменко слідство вважає виконавцями вбивства. А Дугарь напередодні вбивства, нібито, фотографувала камери спостереження на місці злочину. Усі троє своєї провини не визнають і вважають справу сфальсифікованою.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Хто вбив Павла Шеремета
Наступна публікація