Боротьба за ринок "Лісовий": нові подробиці

Працівникам ринку вдалося відвоювати більшість точок. Щоправда, вони не вірять обіцянкам влади, тому будуть охороняти ятки цілу ніч.

Підприємці, ятки яких стоять на ринку "Лісовий", святкують невелику перемогу. Адміністрації вдалося погодити з владою подальший план дій, за яким знесуть лише ті точки, які знаходяться на охоронній зоні. Більшість яток залишаться недоторканими.

БІЙКА НА РИНКУ "ЛІСОВИЙ" У КИЄВІ - ФОТО

У зв'язку з цим люди вирішили не ночувати на ринку, як планувалося раніше, а розійтися по домівках. Проте на ринку залишаються чергові –майже у кожній ятці. Підприємці зізнаються, що повірити владі повністю не можуть.

У той же час дев'ятьом із тринадцяти затриманих за непокору міліції під час демонтажу кіосків біля станції метро "Лісова" присудили адміністративний арешт. Одному – три доби, іншим – по п'ять.

ШТУРМ РИНКУ "ЛІСОВИЙ" - ВІДЕО

З 13 затриманих двом стало погано. Їм викликали машину швидкої допомоги, медики констатували гіпертонічний криз. За рішенням суду за дрібне хуліганство дві людини оштрафовані на 51 гривню кожна, одна людина за непокору міліції попереджена

Правоохоронці стверджують, що ніхто із затриманих не має відношення до підприємницької діяльності та до кіосків, які були демонтовані біля станції метро "Лісова". Проте підприємці уже зібрали їм передачі з речами і їжею, а також запевнили, що це – їхні люди.

На території ринку оголошений свого роду надзвичайний стан. Це означає, що у кожному рундучку вночі залишаться продавці,орендатори і власники. Міліція вишикувалася по периметру. Протистояння продовжується. На вівторок продавці збирають мітинг. Кажуть, що мирний.

Нагадаємо, у понеділок 16 травня вранці на ринку "Лісовий" силами міліції було розпочато демонтаж лотків та кіосків. Підприємці надали опір співробітникам правоохоронних органів, близько 10 осіб отримали поранення, вони були госпіталізовані. 13 осіб, як повідомлялося, було затримано за опір міліції.

Пізніше глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов заявив, що кіоски біля метро "Лісова" зносили законно.

Після цього у прокуратурі заявили, що 53 торговельних павільйони без наявності документів розташовані на кабельній лінії 10 кВ АК "Київенерго" в межах охоронних зон.

Читайте також:

Штурм ринку "Лісовий": Активіст заявив, що його побив командир "Беркута"

Штурм ринку "Лісовий": через бійку з міліцією затримано 12 осіб

У Києві знесення ринку перетворилося на побоїще

БІЙКА ПІД ЧАС ЗНЕСЕННЯ РИНКУ "ЛІСОВИЙ" У КИЄВІ - ФОТО

ВідеоЗнесення кіосків на ринку "Лісовий"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: