Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Борщ і катання на санчатах допоможуть побороти зимову депресію

Головне - не зациклюйтеся на поганому, кажуть психологи

Якщо Різдво ви не святкуєте, свіжий сніг - не радує, ви швидко стомлюєтесь і все довкола дратує - то це ознаки зимової депресії. Психологи пояснюють її прихід холодами і дефіцитом світла. Як здолати зимову хандру, дізнавалася журналісти ТСН.

Власниця коней Марія разом із тваринами допомагають охочим боротися з поганим настроєм. А взимку ще й хандру долати.

“По-перше, це психологічна дуже силна еомційна розрядка. Також це фізичний розвиток, це я називаю “агро-фітнес», або “хорс-фітнес»,  бо працюють всі м’язи абсолютно. Це свіже повітря, це природа, це відпочинок», - переконує дівчина.

Верхи на коні можна побачити красу довкола, яку ми часто не помічаємо.

Схожий відпочинок - хороший заряд для втомленого організму, запевняють і психологи. Узимку ворогів багато - це і брак сонця, перепади температури, тиску, хронічна втома, авітаміноз, застуда та респіраторні інфекції. Тому, будь-яка активність лише на користь.

ВідеоЗдорове харчування і розваги: як здолати зимову депресію

Якщо Різдво у ці дні чи взагалі ви не святкуєте, свіжий сніг не радує, ви швидко стомлюєтесь і все довкола дратує, то це - ознаки зимової депресії. Психологи пояснюють її прихід холодами і дефіцитом світла. Як здолати зимову хандру, дізнавалася ТСН.  

Здорове харчування і розваги: як здолати зимову депресію

“Треба записатися в спортзал і займатися фізичною активністю. Якщо бачимо на вулиці сонечко, то одразу біжимо, хоча б 5-10 хвилин сонечка, яке вигладає в таку погоду, допоможе нам фізично компенсувати той настрій. А ще спілкування з друзями», - радить психолог.

А ще допоможе в боротьбі з хандрою український борщ.

“Для гарного настрою, потрібно забезпечити правильне харчування мозку. Найкраще, на мій погляд, український борщ. Його компоненти забезпечують, крім правильного харчування, ще й поліпшення роботи кишечника. Дуже корисно їсти рагу, вінегрет, ці компоненти. Їх часто ігнорують і заміщають картоплею, хлібом, кашами”, - розповідає дієтолог Борис Скачко.

І головне - не зациклюйтеся на поганому, кажуть психологи. Хороші думки сприяють позитивному настрою. А ще пробуйте хоч інколи впадати в дитинство. Узимку - чудовий варіант покататися на санчатах чи просто повалятися в снігу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції