Перейти до змісту
Борт із пораненими в АТО не долетів до Одеси і сів у Вінниці

Борт із пораненими в АТО не долетів до Одеси і сів у Вінниці

Бійців прийняв інший військовий госпіталь.

У Вінниці екстрено сів медичний літак із пораненими військовими АТО. Бійців перевозили зі шпиталю Дніпра в Одесу, але тамтешнє летовище через сильний туман прийняти борт не змогло, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Через погодні умови літак скерували до Вінниці. Туди привезли 12 поранених – здебільшого з мінно-вибуховими травмами середньої тяжкості. Таким чином, за останній тиждень до вінницького військового шпиталю доправили вже 28 бійців – усі вони зі Світлодарської дуги. "Їхав за 200-м, не доїхав. Мене сепари з ПТУРа збили", - розповів поранений Василь Вовков.

"Важких хлопців немає. Один є з пошкодженням ліктевого суглобу, один із пошкодженням гомілки. Всі інші – це захворювання і контузії. Зараз один пацієнт буде прооперований травматологами, буде накладений скелетний витяг", - розповів хірург військового госпіталю центрального регіону Костянтин Гуменюк.

Схожа ситуація мала місце на початку місяця. Тоді літак, на борту якого було 11 поранених бійців АТО, не долетів з Дніпра до Львова через погані погодні умови. Він також приземлився у Вінниці.

Відео Одещина у полоні туману: обмежена видимість на автошляхах спричинила кілька аварій

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин