Боснія і Герцеговина відмінила візи для українців

Київ і Сараєво домовилися про безвізовий режим поїздок громадян. Перебування без візи на території іншої держави не повинно перевищувати 30 днів протягом двох місяців від дати першого в'їзду.

Україна та Боснія і Герцеговина погодили проект угоди про безвізовий режим поїздок. У Києві пройшли україно-боснійські консультації, у рамках яких сторони погодили проект угоди між урядами двох країн.

Про це повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олександр Дікусаров.

"Проектом угоди передбачається введення взаємного безвізового режиму поїздок громадян України та Боснії і Герцеговини, які користуються загальногромадянськими паспортами для виїзду за кордон", - сказав він.

При цьому, за словами Дикусарова, перебування без візи на території іншої держави не повинно перевищувати 30 днів протягом двох місяців від дати першого в'їзду.

"Підписання цієї угоди буде сприяти розвитку партнерських відносин з Боснією і Герцеговиною, ідентифікації контактів у політичній, економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах, а також зростанню кількості взаємних поїздок громадян з туристичною, діловою та приватною метою", - наголосив прес-секретар МЗС України.

Нагадаємо, 21 липня Україна та Ізраїль уклали міжурядову угоду про відмову від візових вимог для осіб, які користуються паспортами громадянина або службовими паспортами України й Ізраїлю.

Також найближчим часом Україна і Чорногорія збираються укласти угоду про взаємний безвізовий режим.

Читайте також:

Безвізовий режим між Україною та Ізраїлем набуде чинності восени

Мексика запропонувала Україні безвізовий режим

Німеччина пом'якшила вимоги до документів українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: