Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бостонські лікарі готові безкоштовно лікувати 18-річного зачепера, якого вразило струмом

Проте родині потрібно зібрати кошти, щоб транспортувати туди юнака

Жертва смертельної розваги. 18-річного зачепера, який стрибав по вагонах заради крутого селфі  вдарило струмом у 27 тисяч вольт. Юнак вижив, але знаходиться у критичному стані. В нього обпечені 75% поверхні тіла. Хлопцю можуть допомогти бостонські лікарі, але на транспортування потрібно 70 тисяч доларів.

Лікарі київського опікового центру  четверту добу борються за життя вісімнадцятирічного студента КІМО Данила Силенка. Таких як  Данило називають зачеперами. Їхня розвага - чіплятися за вагони електричок і стрибати на ходу. Роблять це заради адреналіну. Катерина - дівчина Данила - зізнається, що сама не раз разом з ним залазила на дахи багатоповерхівок, але захоплення не розділяла і вмовляла його припинити.  Того вечора вони посварилися і тепер дівчина упевнена, якби була поруч, зупинила коханого і лиха не сталося. Перед падіння хлопець намагався зробити селфі.

В реанімацію до Данила пускають тільки маму.  Увійти в палату до сина без заспокійливих не може.

«Він без свідомості для того, щоб він не відчував болю. Я заходжу до нього, розмовляю, я думаю, що він мене чує, так, як він мені відповідає тремтінням», - каже жінка.

Йому зробили вже чотири операції. Власної здорової шкіри для трансплантування в Данила майже не залишилось. Потрібен штучний замінник. В Україні його немає.  Урятувати життя юнаку безкоштовно готові бостонські лікарі, але перевезти хлопця можна тільки спеціальним літаком, який є в Канаді. На це потрібні гроші – 70 тисяч доларів, яких у батьків Данила немає.

Наразі київські лікарі намагаються стабілізувати стан хлопця, аби його можна було транспортувати до Бостона. 

Реквізити для допомоги:

Картка Пумб–4041 7025 0008 5968 Силенко Ілона Ігорівна (матір) 

ВідеоДля порятунку життя 18-річного зачепера потрібно зібрати 70 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Вибір редакції