Ботулізм у в’яленій рибі: на Сумщині двоє чоловіків опинились в реанімації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Риба з отрутою розійшлася Україною

Ботулізм наступає. На Сумщині двоє людей потрапили до реанімації через вживання в’яленої риби. У обох чоловіків підтвердили діагноз ботулізм, йдеться в ТСН.12.00.

В’ялених лящів вони придбали в магазині у місті Глухів. Туди рибу завезли з гуртової бази. І тепер вона загрожує розійтися усією областю.

Як повідомляють фахівці Держпродспоживслужби, небезпечний продукт придбали 25 гуртових покупців і кілька приватних осіб. Тож щонайменше півтонни в’яленої непотрошеної риби вже розійшлася торговельними точками сусідніх районів.

Торговців вже попередили про заборону продажу цієї риби.

ВідеоБотулізм наступає. На Сумщині двоє людей потрапили до реанімації через вживання в’яленої риби

Ботулізм наступає. На Сумщині двоє людей потрапили до реанімації через вживання в’яленої риби. У обох чоловіків підтвердили діагноз ботулізм. В’ялених лящів вони придбали в магазині у місті Глухів. Туди рибу завезли з гуртової бази. І тепер вона загрожує розійтися усією областю. 

Ботулізм наступає. На Сумщині двоє людей потрапили до реанімації через вживання в’яленої риби

«За допомогою поліції вдалося встановити, що риба зайшла зі стихійного ринку Полтавської області. Підприємець, який сам Глухівський, виписав через пошту ці 600 кілограмів риби. Наша служба відслідковує, де та риба, відбираються зразки з продуктової бази чи вся риба має ознапки ботулізму, чи цей один тільки лящ», - каже керівник головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віталій Моісеєнко.

ботулізм, інфографіка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції