Боєготовність військових і ревізія бомбосховищ: 10 областей України готуються до воєнного стану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Як саме він діятиме, у регіонах досі достеменно не знають.

В областях, де запроваджується особливий режим, очікують на роз'яснення з Києва про те,  що належить робити, коли набуде чинності воєнний стан. Його запроваджують у десяти регіонах, і межують із Росією або придністровською ділянкою кордону з Молдовою, а також акваторіями Чорного і Азовського морів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це Луганська, Донецька, Вінницька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська та Херсонська області. Очільники обладміністрацій закликають людей не панікувати.

ВідеоЯк жити в умовах воєнного стану: у прикордонних областях намагаються уникнути паніки

Воєнний стан запровадили в 10 регіонах, які межують з Росією або Придністров'ям. Це Луганська, Донецька, Вінницька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська та Херсонська області. А також - внутрішні води Азово-Керченської акваторії. Очільники обладміністрацій закликають не панікувати. На Херсонщині скликають обласну Раду оборони і вже перевели правоохоронні структури на підсилений режим несення служби. 

Як жити в умовах воєнного стану: у прикордонних областях намагаються уникнути паніки

На Херсонщині скликають обласну раду оборони і вже перевели правоохоронні структури на підсилений режим несення служби. Військові частини Харківщини приведені до бойової готовності.  На Миколаївщині розпочали ревізію бомбосховищ та військових укріплень.

Як повідомлялося, значних змін у повсякденному житті цих регіонів поки що не буде, але оборонні підприємства переводять на цілодобовий режим. Військових викликали з відпусток і наказали бути напоготові, однак загальну мобілізацію президент пообіцяв поки що не оголошувати. Він запевнив напередодні Верховну Раду, що своїм правом на надзвичайні заходи не зловживатиме і застосує його лише у разі ворожого вторгнення. З широкого набору обмежень, які дає владі закон воєнного часу (від комендантської години до продуктових карток) обіцяють застосувати лиш необхідні. Наприклад, заборону перекриття доріг, якщо, скажімо, "євробляхери" блокуватимуть їх у тих областях, де діятиме воєнний стан. Військові отримують більше прав, наприклад, право силою розганяти юрбу, яка блокує рух військових колон, як це було на Донбасі у 2014-му. Можуть почастішати огляди машин на автошляхах і перевірки людей на вулицях.

Воєнний стан. Інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції