Бойко вирішив піти у президенти самовисуванцем

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Колишній "опоблоківець" приніс до ЦВК документи для реєстрації кандидатом.

Народний депутат Юрій Бойко подав документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом у президенти.

Про це у четвер, 17 січня, пише "Українська правда" з посиланням на речника Центральної виборчої комісії Костянтина Хівренка.

За його словами, політик іде в президенти як самовисуванець.

Протягом п'яти днів комісія вирішить, чи задовольняти прохання Бойка.

Як пояснив журналістам після подавання документів Бойко, він балотується як самовисуванець, тому що "Опозиційна платформа "За життя", яку він нещодавно створив з Вадимом Рабіновичем, ще не зареєстрована як партія і не може висувати його кандидатом в президенти.

Нагадаємо, 9 листопада лідери партій "За життя" і "Опозиційний блок" Вадим Рабинович і Юрій Бойко підписали угоду про створення "Опозиційної платформи – За життя". Згодом вона одноголосно висунула кандидатуру Юрія Бойка для участі в президентських виборах. До цього об’єднання не приєдналась інша частина депутатів "Опозиційного блоку", яких пов’язують із олігархом Рінатом Ахметовим.

20 листопада співголова фракції "Опозиційний блок" Олександр Вілкул заявив, що народних депутатів України Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна було виключено із фракції.

"Опозиційний блок" 15 грудня провів в Києві восьмий з'їзд та вирішив, що політичну силу на президентських виборах представлятиме Олександр Вілкул.

Від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням.

ВідеоВибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

В Україні через тиждень офіційно стартує президентська виборча кампанія. На кого робити ставку? За кого голосувати на виборах президента? Час "Х" наближається. І всі, хто захоче покерувати державою мають 5 тижнів, щоб подати необхідні документи до ЦВК. 

Вибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

Залиште свій коментар

Вибір редакції