Бойку пророкують місце прем'єр-міністра

Бойко може очолити уряд через свою близькість до групи Фірташа-Хорошковського, заявив депутат Тарас Чорновіл.

Народний депутат Тарас Чорновіл вважає можливою відставку прем'єр-міністра Миколи Азарова. Він допускає, що новим главою уряду президент може призначити міністра палива та енергетики Юрія Бойка.

Про це він заявив 13 жовтня.

"Відставка (Азарова) цілком реальна, хоча після скасування змін до Конституції вона вже й не обов'язкова. Раніше уряд мав принаймні потенційну можливість відмовити президентові, а тим більше його Адміністрації, у задоволенні деяких не зовсім пристойних домагань. Сьогодні кожен клерк з Адміністрації може себе прирівнювати мінімум до міністра", - зазначив Чорновіл.

При цьому він додав, що останнім часом "свита починає грати короля".

"За таких обставин ці хлопці і дівчата можуть захотіти зруйнувати існуючу сьогодні рівновагу і взяти в свої руки всю владу. У такому разі на посаду прем'єра може сподіватися близький до Льовочкіна, Хорошковського і Фірташа Юрій Бойко. Сам міністр Бойко - фігура цікава. Він дуже сильний управлінець, хороший спеціаліст, але він людина команди, а команду навряд чи може бути названо українською. Основні дії цієї команди більше спрямовані на задоволення інтересів сумнівного бізнесу і державних корпорацій наших сусідів", - зауважив Чорновіл.

Читайте також:

Бойко: Україна отримала козир у боротьбі з "Південним потоком"

Українці зібрали 100 тисяч підписів проти передачі газу Фірташу

Бойко: ніякого відношення до RosUkrEnergo я не маю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: