Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойові офіцери сил спецоперацій, які пройшли АТО, отримали від Полторака табельну зброю

Міністр оборони нагородив українських військових за самовідданість і стійкість.

Чотири бойові офіцери  підрозділу Сил спеціальних операцій отримали як нагороду від міністра оборони України Степана Полторака вогнепальну табельну зброю.

Про це на своїй сторінці у Facebook 24 грудня повідомив сам міністр.

"Сьогодні я нагородив чотирьох бойових офіцерів підрозділу Сил спеціальних операцій вогнепальною табельною зброєю. Я хочу подякувати вам за службу, за самовідданість та стійкість, проявлені під час виконання небезпечних завдань в ході антитерористичної операції, вірність військовій присязі, зразкове виконання військового обов'язку та виявлений при цьому високий професіоналізм", — написав Полторак.

Крім того, міністр зазначив, що кожен із офіцерів перебуває у чудовій фізичній формі. 

"Я бачу, що кожен із офіцерів знаходиться у чудовій фізичній формі і щиро бажаю, щоб у серці і душі кожного із них завжди було все гаразд. А ще я бажаю цим патріотам виховати гарних синів – достойних продовжувачів військової справи", — додав він.

Відзначимо, що імена військових не повідомили.

Нагадаємо, українські військовослужбовці окремого батальйону морської піхоти військово-морських сил ЗСУ були визнані найкращими у рамках  спільного заходу з підготовки військ "Платинум Лайон – 2016" в Болгарії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції