Бойовик Безлер готовий обміняти п'ятьох полонених бійців на свою молоду жінку

Бойовик Безлер готовий обміняти п'ятьох полонених бійців на свою молоду жінку

Терористи відправили жінку до Києва, щоб вона домовилася про обмін полоненими

Але експерти переконані, що слову терориста вірити не можна.

Мережею терористи поширили відео, де лідер луганських бойовиків Володимир Громов змушує полоненого українського бійця дзвонити матері, а потім дає їй слово віддати сина в руки. ТСН вдалося зустрітися з Наталею Крижберською - тією самою мамою, якій озвучили приголомшливу звістку, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Жінка повірила телефонній розмові та таки поїхала в Луганськ за сином, але приїхала ні з чим - Юрія так і не відпустили з полону. Натомість, терористи висунули інші вимоги, а щоб їх виконати, вона приїхала до столиці. 

Наталя Миколаївна Крижберська – мама полоненого Юрія. Саме їй Громов змушував дзвонити хлопця. Громов та соратниця запевняли, що сина віддадуть. 

Мати полоненого приїхала забрати сина, але марно

Мати полоненого приїхала забрати сина, але марно

"Він же сказав телефоном – я, Громов Володимир, я вашого сина віддам. Сказав, не переживайте, ми вашу дитину не будемо чіпати, приїжджайте, забирайте сина, а коли я приїхала, сталося все навпаки", - розповіла жінка. 

У Луганську її зустріла та сама Олена з відеоролика, представилася російською журналісткою. Відпустити сина жінка благала на колінах. 

"Я просила, я молила, я падала на коліна, але мені дитину не віддали. Кажу - ви давали обіцянку - ні! Будемо мінятися тільки полонений на полоненого", - каже пані Олена. 

Благання Громова не зачепили, про обіцянку забув швидко, єдине - дозволив побачитись із сином, після чого направив матір до Києва, щоб вона домовилася про обмін. 

Усім Матерям "Біс" чітко дав зрозуміти, що полонених бійців відпустять тільки в обмін на конкретну людину – Ольгу Іванівну Кулигіну, 22-24 років, жінку Безлера. Саме її "Біс" готовий обміняти на п'ятьох  заручників. 

Своєю чергою, військові експерти переконані, що слову терориста вірити не можна.  Суть перемовин не розкривають, а лише запевняють – українська сторона робить усе можливе. 

Як вже раніше повідомлялося, попри показові обіцянки матерям, бойовики в Луганську не відпустили полоненого бійця "Айдару".

Повʼязані теми:

Наступна публікація