Бойовик по-українськи: СБУ викрала айтівця, щоб попередити замовне вбивство

Бойовик по-українськи: СБУ викрала айтівця, щоб попередити замовне вбивство

Відео "викрадення" зняли свідки в дворі столичного дому. На ньому чоловіка заштовхують у бус, він кричить та намагається вирватися.

У Києві минулого тижня СБУ викрала під будинком айтівця, імітувала його смерть та затримала замовника вбивства. Ним виявився столичний бізнесмен, на якого чоловік працював.

Про мотиви та кілька днів життя потерпілого, мов у кіно, - в сюжеті ТСН.19:30.

Відео "викрадення" зняли свідки в дворі столичного дому. На ньому чоловіка заштовхують у бус, він кричить та намагається вирватися.

"Кинулась, а мені: женщина, відійдіть, ми поліція. Далі не знаю, що робила. Знаю, що одного тягала, другого за капюшон – старалась допомогти. Старались, старались і увезли!", – розповідає свідка події консьержка Ольга Сливченко.

Відео СБУ викрала айтішника, імітувала його смерть та затримала замовника вбивства

Викрали, аби зберегти життя. У Києві минулого тижня СБУ викрала під будинком айтішника, імітувала його смерть та затримала замовника вбивства. Ним виявився столичний бізнесмен, на якого чоловік працював. Про мотиви та кілька днів життя потерпілого, мов у кіно, - у сюжеті.

СБУ викрала айтішника, імітувала його смерть та затримала замовника вбивства

Нічне викрадення виявилося спецоперацією СБУ. Айтішник Ярослав розповідає: про те, що це йому так рятують життя, не знав. 

"Засунули, сказали: дурень, ми тобі життя рятуємо. Ну і далі вже пішло спілкування. Ще якийсь час я їхав і думав, що, можливо, ми зараз кудись в ліс повернемо. Мене увезли з пересадками в Одесу. Вони постійно відстежували – це як в кіно відбувається, в режимі лайв їм приходить, де який план перехоплення", – каже потерпілий Ярослав Штадченко.

Ярослав розповідає, що повезли в Одесу, бо замовлення на вбивство зробили саме там. Наступного дня повезли до лісу, де зробили моторошний знімок.

"Зробили інсценування, запросили спеціально навчену людину, мастерку своєї справи. Він повірив", – розповідає Ярослав. 

Під час інтерв’ю поруч перебуває дружина, яка три дні шукала чоловіка. Ярославу не давали зробити дзвінок додому. Зателефонували лише на четвертий.

"Хлопці зателефонували, які робили всю операцію. Сказали не хвилюватися. За пів години подзвонив він, сказав, що з ним все добре, що це правда", – згадує дружина потерпілого Юлія.

За його вбивство замовник мав сплатити п’ять тисяч доларів. Ярослав не вірив, що той прийде на зустріч із так званим кілером.

Але замовник прийшов у кафе віддати гроші кілерові, тоді його й затримали. Сказати, хто ця людина, Ярослав не може. Заборонило слідство.

СБУ повідомила, що замовник убивства співпрацював із Ярославом. Компанія займалася криптовалютами. Навесні в них почалися фінансові проблеми, які й призвели до конфліктів. Тоді ж у травні замовник убивства звинуватив трьох інвесторів, що ті його викрали та вимагають гроші, розповідає Ярослав. 

"Інвестори, які дали 450 тисяч доларів, не слухали мої доводи про те, що людина вам гроші не поверне – пишіть заяву до поліції. Ті його слухали і вірили. Вони опинилися в Одесі за абсолютно дружніх обставин прогулювалися, а через час прилетів "КОРД" і поклав всіх на підлогу. Написана заява, що його викрали, погрожували вбити сім'ю тощо, але такого не було", – розповідає хлопець.

Тоді ж поліція за заявою цього криптобізнесмена затримала трьох чоловіків. Днями ця справа має перейти до суду. Нині чоловік, що замовив айтішника, у СІЗО. Йому загрожує довічне ув’язнення.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів