Бойовикам на Донбасі дали наказ перешкоджати моніторинговій місії – ОБСЄ

Злочинцям із "ЛНР" і "ДНР" наказано зупиняти патрулі СММ і не дозволяти спостерігачам проїзд.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в останньому звіті заявляє, що терористам заборонених організацій "ДНР" та "ЛНР" роздали інструкції з перешкоджання роботі спостерігачам.

"У своїй штаб-квартирі в підконтрольному уряду Соледарі, (79 км на північ від Донецька), СЦКК передав СММ копію частини пам'ятки, яка, за словами представника Збройних сил Російської Федерації, була видана старшими за рангом членами "ДНР" персоналу на постах та блокпостах, розташованих у непідконтрольних уряду районах Донецької області", - повідомляє місія ОБСЄ.

Згідно з документом, членам "ДНР" та "ЛНР" наказано зупиняти патрулі СММ і не дозволяти спостерігачам проїзд, якщо вони пересуваються "незапланованими маршрутами". Вступати у дискусії з членами патруля СММ - заборонено, а на будь-які запитання від СММ відповідати: "Я не компетентний давати пояснення", - йдеться у звіті. 

Нагадаємо, місія ОБСЄ змінила маршрути патрулювання на непідконтрольній території України, у зв'язку із нещодавнім підривом автомобіля спостерігачів. Інцидент стався 23 квітня біля населеного пункту Пришиб, на тимчасово окупованій території Луганської області. Внаслідок підриву загинув громадянин США, ще двоє працівників отримали поранення.  Також, 7 травня, місія повідомила про сексуальні домагання до члена моніторингової місії з боку терористів. 

 

ВідеоБойовики знають, якими дорогами патрулює місія ОБСЄ - Хуг

Залиште свій коментар