Бойовики активно нарощують сили біля Донецького аеропорту та на Луганщині. Мапа АТО

Дата публікації
Бойовики активно нарощують сили біля Донецького аеропорту та на Луганщині. Мапа АТО

Військові продовжують утримувати свої позиції

Зокрема, найманці намагаються проводити локальні наступальні операції.

Ситуація у зоні АТО на Донбасі, де за минулу добу були поранені 19 бійців, залишається напруженою. Бойовики продовжують із високою інтенсивністю обстрілювати позиції сил АТО та населених пунктів з використанням мінометів, артилерії, танків та установок "Град".

Про це на традиційному брифінгу повідомив речник АТО Андрій Лисенко.

За його інформацією, найманці та російські регулярні військові підрозділи намагаються проводити локальні наступальні операції.

Крім того, бойовики намагаються розширити підконтрольну територію та скоригувати на свою користь лінію розмежування. Водночас, відбувається активне перегрупування і нарощування сил противника у районі Донецького аеропорту та на території Луганської області.

Ситуація в зоні АТО станом на 20 січня / РНБО

Також Лисенко повідомив, що через артилерійський обстріл найманцями блокпосту поблизу Маріуполя на напрямку "Новоазовськ – Красноармійськ – Талаківка", пропуск осіб та транспортних засобів був тимчасово припинений.

"Бойовики продовжують провокаційні обстріли українських міст, звинувачуючи у цьому українських військовослужбовців", наголосив речник АТО.

Раніше повідомлялося, що за добу бойовики більше ста разів відкривали вогонь, використовуючи при цьому політику "випаленої землі".

В РНБО розповіли про ситуацію в зоні АТО

В РНБО розповіли про ситуацію в зоні АТО
Наступна публікація