Бойовики "ДНР" спростували причетність до вбивства Захарченка оголошених у розшук чоловіків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Терористи підозрювали двох людей у ліквідації їхнього ватажка.

"Міністерство внутрішніх справ ДНР" повідомило, що особи, оголошені у розшук у справі про підрив ватажка бойовиків Олександра Захарченка, виявилися непричетними до вбивства.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби "МВС ДНР".

ВідеоСмерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

В Донецьку вже призначили винних у вбивстві Захарченка і вибили зізнання з чотирьох місцевих - що вони українські диверсанти. Справжнім власником ресторану "Сєпар" вважали Захарченка. Але офіційно він належав його охоронцю – Олександру Костенку на прізвисько "Скромний". Відтепер він - головний підозрюваний у вбивстві свого боса. Бойовики вважають: "Скромний" був в курсі, що десь у закладі вибухівка тихо чекала на свою здобич. Але є цікавий поворот - за іншою версією, мішенню був зовсім не Захарченко. 

Смерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

"Міністерство внутрішніх справ дякує громадянам за надану інформацію, причетність до інциденту осіб, чиї фотографії були розміщені раніше, не підтверджена", - заявили сепаратисти.

Водночас про затриманих 31 серпня "українських диверсантів" бойовики жодної інформації не надають.

Нагадаємо, вранці у Донецьку місцеве "МВС" показало фото підозрюваних, яких оголосили в розшук через вбивство Захарченка

Як повідомлялося раніше, в центрі Донецька 31 серпня прогримів вибух біля кафе "Сепар", в результаті вибуху було вбито ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченко може бути причетний Київ. Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами, які не можуть поділити владу та гроші.

Виконувати обов'язки ватажка угруповання "ДНР" після вбивства Захарченко буде "віце-прем'єр" Дмитро Трапезников. У 2001-2005 роках він був менеджером футбольного клубу "Шахтар", відповідав за розвиток фан-руху. Трапезникова називали "сірим кардиналом" угруповання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції