Бойовики намагаються змінити лінію розмежування та посилили повітряну розвідку. Мапа АТО

Дата публікації
Бойовики намагаються змінити лінію розмежування та посилили повітряну розвідку. Мапа АТО

Бойовики намагаються змінити лінію розмежування / Reuters

За минулу добу загинув один український військовий.

Ситуація в зоні АТО має тендецію до ускладнення. За останню добу терористи 84 рази обстріляли позиції українських військових у 33 населених пунктах. Внаслідок бойових дій загинув один військовослужбовець, 10 бійців отримали поранення.

Про це на традиційному брифінгу повідомив речник АТО Андрій Лисенко.

Зокрема, бойовики використовують як артилерію, так і танки з "Градами".

"Активізація агресивних дій з боку терористів впродовж останніх днів та спроби змінити лінію розмежування свідчать про те, що російські військові та терористи свідомо обрали тактику на ескалацію напруження на Донбасі", - сказав він.

Крім того, за останню добу підрозділи сил АТО зафіксували збільшення розвідувальних польотів безпілотників противника на Донецькому, Маріупольскому та Луганському напрямках.

В той же час, військові знешкодили диверсійну групу, яка намагалась перетнути лінію розмежування між суміжною частиною України та зоною АТО.  Також, унаслідок вдалих маневрувань бійців "Азову", військовим вдалося уникнути втрат під час обстрілу та виконати бойову задачу.

СИтуація в зоні АТО станом на 13 січня / РНБО

"Українські військові суворо дотримуються режиму припинення вогню, проте дають потужну відсіч у разі провокативних дій з боку терористів",- підкреслив Лисенко.

Раніше повідомлялося, що бойовики накрили мінометним вогнем Малоорлівку та вбили мирного жителя.

Наступна публікація