Бойовики не пускають ремонтників, щоб відновити водопостачання до Луганська і прилеглих міст

Аварія сталася на дюкері, який пролягає по дну річки Сіверський Донець на лінії розмежування.

Тимчасово окупований Луганськ і ще кілька міст в області через аварію залишилися без води, але терористи не допускають фахівців на окуповану територію для проведення ремонтних робіт.

Як повідомили в Департаменті масових комунікацій Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, про це заявив керівник ВГА Юрій Гарбуз.

За даними департаменту, в Луганській області на магістральному водопроводі насосна станція "Петровська" - "Луганськ" діаметром 900 міліметрів сталася аварія. В результаті Луганськ і ще кілька міст залишилися без водопостачання. Аварія сталася на дюкері, який пролягає по дну річки Сіверський Донець в Станично-Луганському районі на лінії розмежування.

Для відновлювальних робіт українською стороною проведено попереднє узгодження з моніторинговою місією ОБСЄ, в той же час місія інформує про відмову в допуску працівників водопостачальних підприємств на протилежну сторону річки Сіверський Донець.

"Для ремонту потрібно перейти на записний дюкер, який також проходить по дну річки. Ремонтним бригадам для робіт потрібен доступ до берегової лінії по обидва боки річки. Один берег контролюють українські війська, а інший - терористи. На жаль, узгодження на ремонт від незаконних збройних формувань українська сторона так досі і не отримала", - сказав Гарбуз.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: