Бойовики обстрілювали сили АТО "Градами" та намагалися атакувати танками

Дата публікації
Бойовики обстрілювали сили АТО "Градами" та намагалися атакувати танками

Бойовики обстрілювали Піски

Українська артилерія давала потужну відсіч.

На Сході України напередодні бойовики відкривали вогонь по позиціях українських військових 63 рази.

Як йдеться в сюжеті ТСН.Ранок, терористи гатили у напрямку Дебальцевого,  Маріуполя, також по Кримському та Станиці Луганській. Дуже напружена ситуація в районі Донецького аеропорту. Там бойовики стріляли по нашим військовим із Градів, намагалися атакувати й танками.

Як повідомляє журналіст ТСН, тільки в Генштабі та найвищих кабінетах керівників країни мають повну картину того, що відбувається, а волонтерам та журналістам доводиться збирати по крупицях інформацію. Військові не розкривають повністю ситуацію у зоні АТО, тому одна інформація суперечить іншій.

Зазначається, що пізно вночі бойовики заявили, що взяли населений пункт Піски та вибили з відти українських військових, але за інформацією з Пісків – це не правда. Більше того, силовики провели спецоперацію, яка допомогла військовим з 93-ї бригади повністю взяти під свій контроль новий термінал аеропорту.

"В Донецькому аеропорту підрозділи Збройних сил ведуть активні дії з метою очищення території, яка до цього часу контролювалася бойовиками. Противник несе втрати в живій силі та техніці. За отриманою інформацією, в рядах незаконних збройних формувань спостерігається паніка та дезертирство", - розповів речник АТО Леонід Матюхін.

Крім того, по Пісках протягом доби гатила артилерія бойовиків – "Гради" та міномети. Українська артилерія давала потужну відсіч. Танки "ДНР" намагалися прорватися з флангу у Мар'їнку, щоб вийти в тил українським силам, але цю атаку було відбито.

Як раніше повідомляв радник Порошенка Юрій Бірюков, задум військових не змогли відгадати бойовики – Донецький аеропорт не був головною ціллю, але бої в стратегічних точках вже почалися.

Нагадаємо, між вільною Луганщиною та окупованою бойовиками її частиною заборонили рух автобусів та вантажівок.

Бойовики напередодні 63 рази відкривали вогонь по позиціях українських військових

Бойовики напередодні 63 рази відкривали вогонь по позиціях українських військових
Наступна публікація