Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики ОРЛО передали Україні засуджених, які прагнули відбувати покарання на українській території

На українську територію повернулось 42 людини.

Бойовики терористичної "ЛНР" передали Україні 42 ув’язнених, які висловили бажання відбувати покарання в українських в’язницях, а не на окупованій території Донбасу.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє уповноважена із прав людини Людмила Денісова.

"Щойно у містечку Щастя забрала наших засуджених, яких утримували у в’язницях на непідконтрольній частині Луганської області. Вони самі, через рідних і близьких людей або ж за допомогою правозахисників, виявили бажання повернутися для продовження відбування покарання на контрольованій урядом України території. Загалом, Офіс Уповноваженого отримав близько 1000 звернень з проханням про переміщення", - заявила вона.

За словами Денісової, це перший випадок передачі засуджених від бойовиків "ЛНР".

Щойно у містечку Щастя забрала наших засуджених, яких утримували у в’язницях на непідконтрольній частині Луганської...

Опубліковано Людмилою Денісовою Середа, 12 грудня 2018 р.

Раніше Денісова повідомляла, що майже 900 ув'язнених на території окупованих Донецької та Луганської областей просять перевести їх до в'язниць на підконтрольній території України.

На початок бойових дій на Донбасі лишалося 16 тисяч ув'язнених. Протягом усього часу на підконтрольну територію України перевели кілька сотень, серед яких завербовані бойовиками підбурювачі бунтів або ж такі, чиї родичі матеріально стимулювали терористів для дозволу щодо переведення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції