Бойовики послабили обстріли Дебальцевого після невдалої атаки в п'ятницю

Дата публікації
Бойовики послабили обстріли Дебальцевого після невдалої атаки в п'ятницю

Загроза котла для Дебальцева не зникла

Спроба угруповань "ДНР" узяти місто в кільце провалилася.

Тривожною продовжує залишатися ситуація навколо Дебальцевого на Донеччині. Проросійські сили не полишають намірів взяти місто в кільце, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Бойовики атакували урядові сили ударами артилерії в п'ятницю. З боку Горлівки та з півдня стріляли як по самому Дебальцевому, так і по розташуванням українських військ.

Ще одна точка, куди була зосереджена атака – район селищ Луганське та Миронівське. Це той перешийок, що поєднує оточене з трьох сторін землями бойовиків Дебальцеве із рештою контрольованої території. Варто перерізати трасу на Артемівськ – і Дебальцеве опинеться в котлі.

Однак потужна атака провалилася. Артилерії українських військ вдалося її зупинити.

Тому сьогодні навколо Дебальцевого спостерігається відносне затишшя. Обстріли тривають, але зовсім не так інтенсивно, як напередодні.

Навколо Дебальцевого ситуація залишається тривожною

Навколо Дебальцевого ситуація залишається тривожною

За даними аналітиків групи "Інформаційний спротив", після попередньої атаки бойовики зараз відчувають нестачу зброї. Тому вони змінюють вогневі позиції і підкріплюють свої запаси новими боєприпасами, які доправляють напряму з Росії.

Про те, що угруповання під прапорами "ДНР" найближчими днями спробують знову оточити Дебальцеве, заявив сьогодні лідер бойовиків Олександр Захарченко.

Втім, українські військові й без того не розслабляються. Оборона влаштована також серйозно, тому попри всі залякування бійці впевнені, що мають досить сил, аби витримати та знову відбити атаку ворога.

Як уже повідомлялося, військові дивуються безглуздим атакам і невиправданим втратам бойовиків під Дебальцевим.

Кореспондент ТСН Григорій Жигалов

Наступна публікація