Бойовики відступають від передових позицій в окремих районах 25, 29 і 31 блокпостів – Семенченко

Дата публікації
Бойовики відступають від передових позицій в окремих районах 25, 29 і 31 блокпостів – Семенченко

Семенченко (у центрі) говорить, що потрібно починати проводити наступальні військові дії по бойовиках, а не вичікувати / ТСН

Поки що сили АТО остаточно не повернули блокпости під свій контроль.

Є зрушення щодо відвоювання захоплених українських блокпостів бойовиками на Луганщині. Силам АТО вдалося трохи прогнати терористів, проте блокпости поки не повернули.

"Терористи залишили 31 блокпост. Учора артилерія ЗСУ відпрацювала на п'ять! Добре отримавши по зубах, терористи і частини російських військ у багатьох місцях були відведені від передових позицій в окремих районах 25, 29, 31 блокпостів. Поки частини ЗСУ, Нацгвардії та батальйону "Донбас" не повернули блокпост і перебувають на своїх позиціях. Територія вільна. Причини- повністю зруйновані всі споруди на території опорного пункту, зона повністю прострілюється з обох сторін", - написав у Facebook народний депутат і командир "Донбасу" Семен Семенченко.

Він наголошує, що "необхідно переходити від тактики пасивного очікування ударів на опорних пунктах до тактики нанесення ударів по скупченнях техніки на території, яку контролюють терористи".

"Необхідно використовувати засоби радіоелектронної розвідки, а не гадати на "кавовій гущі". Необхідно використовувати підрозділи "великих" безпілотників, які збереглися в ЗСУ. Треба використовувати нашу авіацію для знищення колон на підході, а не розповідати що "їх можуть збити". Необхідно бити в ті місця, звідки терористи і війська РФ перекидають свої частини, посилюючи одне угруповання і послаблюючи інше. Необхідно воювати, раз уже на нашу землю прийшла така напасть. Сама собою вона нікуди не дінеться, захистити Україну можемо тільки ми самі", - наголосив Семенченко.

 
Допис by Семен Семенченко.

Тим часом українська артилерія під Слов'яносербськом накрила колону російсько-терористичних військ.

Наступна публікація