Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики зажадали провести засідання "нормандської четвірки" в Донецьку

Водночас  з українського боку жодної такої ініціативи не висловлювалось.

Бойовики "ДНР" заявляють, що хочуть прийняти в Донецьку засідання "нормандської четвірки". Про це повідомив представник бойовиків Денис Пушилін.

Як повідомляє сайт сепаратистів ДАН, Він заявив, що така пропозиція нібито прозвучала зі сторони Києва.

Однак, представник України у політичній підгрупі Роман Безсмертний в коментарі "Українській правді" заперечив існування подібної пропозиції.

"Я взагалі не знаю, звідки взялася така інформація. Жодної такої ініціативи з українського боку не висловлювалось", - заявив Безсмертний.

Відео Як оцінюють ситуацію в Україні у Великобританії

Нагадаємо, раніше Безсмертний пояснив, що ватажки бойовиків роблять на перемовинах у Мінську. За його словами, під час процесу перемовин представниками бойовиків керує відчуття страху.

"На сьогоднішній день саме страх керує ними. На жаль, немає таких ліків або політичної платформи, яка б допомогла подолати дане почуття. Тому що частина цих людей скоїли злочини, які перебувають за рамками можливих параграфів і пунктів амністії. Тому їх доля зрозуміла і очевидна", - сказав Безсмертний.

Він додав, що представники бойовиків не є частиною переговорного процесу і фактично перемовини ведуться між Україною та РФ.

Відео Під Мар’їнкою вдалося знищити диверсійно-розвідувальну групу з Росії

Зазначимо, наступна зустріч Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на сході України відбудеться в Мінську 24 лютого. Буде обговорюватися деескалації ситуації, знову буде зроблена спроба повернутися до повного і беззастережного припинення вогню.

Залиште свій коментар

Вибір редакції