Бойовики зірвали "хрещенське" припинення вогню та накрили "Градом" Луганщину

Дата публікації
Бойовики зірвали "хрещенське" припинення вогню та накрили "Градом" Луганщину

Від обстрілів постраждала жінка / facebook.com/azov.batalion

Бойовики двічі обстріляли Кримське.

Бойовики "ЛНР" обстріляли з артилерії населені пункти Луганської області, в результаті чого було поранено одну мирну мешканку.

Як повідомляє прес-служба голови Луганської ОДА Геннадія Москаля, оголошені 17 січня домовленості про припинення вогню в Луганській області на період Хрещення зірвані бойовиками.

"Вчора в другій половині дня населені пункти і місця дислокації силовиків піддалися інтенсивному обстрілу з артилерії, мінометів, "Градів" і стрілецької зброї", - кажуть в ОДА.

"У зоні обстрілу опинилися Трьохізбенка , Щастя, Тошківка, Попасна, Станиця Луганська і Валуйське", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Крім того, повідомляється, що у Гірському, яке обстріляли з артилерії близько 12.00, осколкові поранення дістала 83-річна жінка, зараз вона перебуває в лікарні.

"Кримське Новоайдарського району протягом вчорашнього дня двічі обстріляли з "Градів", востаннє - о 22.00.  Зараз на околицях села продовжуються перестрілки з автоматичної зброї між бойовиками і українськими силовиками", - додали у прес-службі.

Раніше повідомлялося, що бойовики накрили Дебальцеве артилерією.

Наступна публікація